Czwartek, 25 kwietnia 2024. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Malbork oczami blogerów podróżniczych Kasi i Macieja Marczewskich

2020-09-22 09:36:31 (ost. akt: 2020-09-24 12:35:02)

Powstał kolejny film promujący Malbork. Tym razem został nakręcony przez Kasię i Macieja Marczewskich prowadzących blog podróżniczy „Ruszaj w drogę”, którzy jeżdżą po Polsce, piszą internetowe i papierowe przewodniki, nagrywają filmy z ich zdaniem najciekawszymi miejscami i promują je na swojej stronie.

Influencerzy w ponad 8-minutowym nagraniu przekonują, że Malbork to więcej niż zamek i Krzyżacy, odkrywają najciekawsze miejsca w mieście i okolicy. Film jest jednym z elementów akcji promocyjnej, na którą urząd miasta pozyskał dotację z Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Pierwszym działaniem było wydanie przewodnika „Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy”, z którym można zaplanować 7 dni w regionie między Wisłą a Nogatem i przemierzyć rozległą płaską krainę Żuław Malborskich samochodem, pieszo i na rowerze. W ramach kampanii mogliśmy zobaczyć bogatą ofertę turystyczną Malborka i Żuław w social media, a także w artykułach sponsorowanych w serwisach internetowych największych miast Polski.

Na blogu podróżniczym www.ruszajwdrogę.pl zobaczymy obszerny artykuł jak zaplanować kilkudniowy pobyt w Malborku i na Żuławach i czym ta kraina wyróżnia się spośród wielu perełek turystycznych na mapie Polski. Z przewodnikiem „Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy” jest to niezwykle proste. Poznamy tam historię Krzyżaków, sekrety średniowiecznej twierdzy, dowiemy się kim byli menonici i czym charakteryzują się żuławskie domy podcieniowe. Zachęcamy również do wykonania zadań, specjalnie przygotowanych dla podróżujących po żuławskiej krainie. Tutaj nie można się nudzić.

Ponadto Kasia i Maciej Marczewscy przygotowali podcast czyli praktyczną audycję o miejscach i ciekawostkach opisanych w przewodniku. Jesteśmy pewni, że po jej wysłuchaniu, nawet osoby stawiające pierwsze kroki w podróżowaniu będą gotowe, by wyruszyć w drogę do Malborka.

Kolejnym przedsięwzięciem będzie nagranie filmu właśnie o Żuławach Malborskich.

Wersja elektroniczna przewodnika POBIERZ PRZEWODNIK PDF

Więcej na temat przewodnika „Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy” przeczytasz TUTAJ

Przeczytaj także: Malbork z nagrodą 20 tys. zł w konkursie PROT na promocję miasta

VisitMalbork
Pomorskie.travel
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna
Żuławyimierzeja24.pl