Czwartek, 25 kwietnia 2024. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Zmiana rozkładu jazdy pociągów POLREGIO na Pomorzu od 11 czerwca 2017 r.

2017-06-08 13:56:34 (ost. akt: 2017-06-08 14:11:36)

Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, informują, że od 11 czerwca do 2 września 2017 roku na terenie województwa pomorskiego będą obowiązywały ustalone przez PKP Polskie Linie Kolejowe zmiany w rozkładzie jazdy pociągów, wynikające z harmonogramu robót torowych.

Na okres sezonu turystycznego od 24 czerwca do 31 sierpnia br. przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę przewozową dla naszych podróżnych na odcinku Gdynia Główna – Hel. Wzrośnie ilość uruchamianych pociągów do 15 par w relacjach Gdynia - Hel (15 pociągów) i Hel - Gdynia (15 pociągów). Ponadto będzie kursować pociąg z Gdyni do Władysławowo i z powrotem. W związku z przewidywaną w okresie wakacji zwiększoną frekwencją podróżnych, cztery pociągi w relacji Gdynia - Hel i cztery w relacji Hel - Gdynia będą kursować w składach wagonowych, przystosowanych do przewozu większych grup podróżnych, a także rowerów i wózków. Składy pozostałych pociągów (11 par) będą także zwiększone. Informujemy, że na tym odcinku kursują pociągi przystosowane do przewozu 6 – 20 sztuk rowerów.

Ponadto od 24 czerwca do 31 sierpnia 2017 uruchamiamy pociągi sezonowe z Gdyni do Łeby (1 para pociągów), oraz na odcinku Lębork – Łeba (5 par pociągów). Na odcinku Słupsk – Ustka uruchomimy 9 par pociągów. Dodatkowo w pociągu „Słoneczny” Kolej Mazowieckich na tym odcinku będą honorowane bilety POLREGIO.

Celem zachęcenia podróżnych do korzystania z przejazdu koleją kontynuujemy ofertę „Połączenie w Dobrej Cenie” na przejazd pomiędzy wszystkimi stacjami i przystankami na trasie Gdańsk Główny – Gdynia Chylonia:
• bilet jednorazowy normalny - 4 zł,
• dla młodzieży szkolnej – 2,52 zł,
• dla studentów – 1,96 zł,
• dla nauczycieli - 2,68 zł
• bilet okresowy miesięczny normalny– 80 zł.

Obniżone ceny biletów wg oferty "Połączenie w Dobrej Cenie" obowiązują także na odcinkach Pelplin - Tczew, Malbork – Kwidzyn, Chojnice – Czarne, Słupsk – Kępice, Lębork – Łeba i Słupsk – Ustka .

Prosimy pasażerów o dokładne zapoznanie się z rozkładem jazdy pociągów przed planowaną podróżą. Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii Przewozów Regionalnych 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarce internetowej na stronie www.polregio.pl
Pasażerowie, którzy są zarejestrowani w Komunikatorze iSMS, otrzymają na swoje urządzenia mobilne nowe rozkłady jazdy pociągów na interesujących ich trasach. Rejestracji można dokonać poprzez stronę http://www.isms.pl/komunikator.html


Rozkład na trasie
Gdynia - Malbork - Kwidzyn - Grudziądz - Kwidzyn - Malbork - Gdynia