Czwartek, 25 lipca 2024. Imieniny Jakuba, Krzysztofa, Walentyny

Julia Żugaj, Michał Szpak i Komodo zagrali przed malborską publicznością

2024-06-16 19:58:35 (ost. akt: 2024-06-16 20:32:10)

Autor zdjęcia: Łukasz Mocek

15 czerwca na placu Urszuli Ledóchowskiej w Malborku odbyło się wyjątkowe wydarzenie w ramach Dni Malborka - Lato na MAXXa. Na scenie koncertowej publiczność miała okazję podziwiać występy zaproszonych artystów: Julii Żugaj, Michała Szpaka oraz duetu DJ'ów Komodo których wokalnie wspierał Thomas Sykes.

Julia Żugaj przyciągnęła pod scenę najmłodszą publiczność. Jej charyzma i energia na scenie szybko porwały zgromadzoną publiczność, tworząc niezwykłą atmosferę. Następnie na scenie pojawił się Michał Szpak, który swoim głosem i wyjątkową interpretacją utworów wprowadził widownię w świat muzyki pełen emocji. Wieczór zakończył zespół Komodo, którego energetyczne i taneczne brzmienia sprawiły, że plac Urszuli Ledóchowskiej zamienił się w prawdziwy parkiet taneczny. Ich dynamiczny występ stanowił doskonałe zwieńczenie muzycznego wieczoru.

Przed koncertami na scenie wręczono nagrody dla uczestników konkursu plastycznego "Siup na SUP" organizowanego przez Sup Malbork Mss Lena przy okazji odbywającego się w weekend II 6 godzinnego SUP Maratonu po rzece Nogat.