Sobota, 22 czerwca 2024. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Laureaci gminnego etapu konkursu „Szanuj życie! Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym” – edycja 2024, nagrodzeni przez Burmistrza Miasta Malborka.

2024-05-20 13:35:15 (ost. akt: 2024-05-20 13:37:36)

Autor zdjęcia: Łukasz Mocek

20 maja 2024 r. w Urzędzie Miasta Malborka odbyło się spotkanie, na którym Burmistrz Miasta Malborka - Marek Charzewski wręczył nagrody dla uczniów wyróżnionych w gminnym etapie konkursu pn. „Szanuj życie! Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym”.

Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku zorganizował konkurs plastyczny pt. „Szanuj życie! Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym”, w którym uczniowie szkół podstawowych z województwa pomorskiego mogli wykazać się swoimi zdolnościami plastycznymi oraz wiedzą na temat zasad bezpieczeństwa w gospodarstwach rolnych.

W mieście Malborku odbył się etap gminny niniejszego konkursu. Wzięło w nim udział 18 uczniów z malborskich podstawówek, spośród których wyłonieni zostali laureaci, których prace zostały wytypowane do etapu wojewódzkiego. Burmistrz Miasta Malborka zaprosił laureatów na wspólne spotkanie, na którym wręczył im nagrody.

Wyróżnione zostały następujące osoby:
W kategorii uczniów klas I – III:

- Ksawery Kiełkowski – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Malborku
- Amelia Topolska – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Malborku
- Emilia Kloskowska – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Malborku
W kategorii uczniów klas IV – VI:
- Hanna Nadworna – Szkoła Podstawowa nr 1 w Malborku
- Yahor Smaliakou – Szkoła Podstawowa nr 1 w Malborku
- Lena Pawella – Szkoła Podstawowa nr 1 w Malborku

Uroczysty finał konkursu zaplanowano w czerwcu 2024 roku. O dokładnym terminie oraz szczegółach spotkania organizator konkursu czyli Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku poinformuje Dyrektorów Szkół, których uczniowie zostali laureatami wyróżnionymi na etapie wojewódzkim.

Nagrodzone prace: