Wtorek, 21 maja 2024. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

FilmujeMY. Ogłoszono laureatów filmowego konkursu "dwójki"

2024-05-13 13:56:49 (ost. akt: 2024-05-13 13:59:01)

Dziś została ogłoszona lista laureatów ogólnopolskiego konkursu filmowego dla szkół podstawowych FilmujeMy.

Wydarzenie organizowane jest przez Szkołę Podstawową nr 2 w Malborku i posiada Honorowy Patronat Burmistrza Miasta Malborka oraz patronat medialny Radia Malbork. Jest to konkurs kuratoryjny, którego laureaci dostaną dodatkowe punkty na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej.

W zabawie wzięły udział 34 szkoły z całego kraju. 25 filmów zakwalifikowało się do głosowania międzyszkolnego, w którym to uczestnicy konkursu głosowali na swoje ulubione prace. W ten sposób wyłoniono 9 najlepszych zespołów, a ich filmy zostały ocenione przez profesjonalne jury. Wszystkie dzieła można obejrzeć na kanale YouTube konkursu.

Wśród wyróżnionych drużyn znalazło się koło filmowo-fotograficzne SP2 z filmem „Superbohaterka”. Miejsca zajęte przez uczestników zostaną ogłoszone na gali finałowej konkursu, która odbędzie się 24 maja o godzinie 12:00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Malborku. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanale YouTube konkursu. Organizatorzy zapraszają serdecznie do oglądania, a wszystkim uczestnikom gratulują!

Więcej o konkursie

tekst: Maciej Kloc