środa, 24 kwietnia 2024. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Spotkanie Wielkanocne w Środowiskowym Domu Samopomocy

2024-03-26 13:14:34 (ost. akt: 2024-03-26 13:18:13)

Autor zdjęcia: Łukasz Mocek

Wielkanocne spotkanie świąteczne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Malborku to już tradycja, dlatego i w tym roku, 23 marca sala ośrodka znów zapełniła się i rozpromieniła uśmiechami uczestników, pracowników oraz zaproszonych gości. Atmosfera pełna radości i oczekiwania na zbliżającą się Wielkanoc unosiła się w powietrzu.

Spotkanie rozpoczęło się od serdecznych życzeń, które płynęły z serc wszystkich obecnych. To był czas, kiedy wzajemnie życzyło się wszystkiego najlepszego, zdrowia, radości oraz pomyślności na nadchodzące Święta.

Nie mogło zabraknąć także momentu artystycznego. Podopieczni ośrodka zaprezentowali swoje talenty, a wygłaszane teksty pełne pasji i zaangażowania nawiązywały do nadchodzących świąt.

Ale to, co sprawiało, że to spotkanie było wyjątkowe, to wspólny świąteczny posiłek, który przypomina, że wszyscy to jedna wielka rodzina. Świąteczne spotkanie w Środowiskowym Domu Samopomocy w Malborku to nie tylko okazja do wspólnego świętowania, ale także moment refleksji nad tym, jak ważne są relacje społeczne i wsparcie, które możemy sobie nawzajem ofiarować. Było to z pewnością wyjątkowe wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich jego uczestników.