środa, 24 kwietnia 2024. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Turniej gamingowy w ramach MBOJ w Technikum nr 3

2024-03-25 14:31:38 (ost. akt: 2024-03-25 14:33:28)

21 marca, podczas Dnia Otwartego Szkoły w Technikum nr 3 w Malborku odbył się turniej gamingowy w grę Fortnite. Był on realizowany jako projekt z Malborskiego Budżetu Obywatelskiego Junior (MBOJ) na co szkoła otrzymała dofinansowanie w wysokości 5 tys. zł od Urzędu Miasta Malborka.

Turniej adresowany był dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Malborka. Miał on na celu integrację młodzieży, współpracę z innymi szkołami oraz poszerzanie własnych zainteresowań. Do turnieju zgłosiło się 7 drużyn z różnych szkół. Rozgrywki odbywały się metodą drabinki. Po zaciętych rozgrywkach uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody: pady do xboxa, dyski, słuchawki, klawiatury, myszki, pendrive’y.

Trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 8, drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr 3, pierwsze miejsce Technikum nr 3.

- Dziękuję za umożliwienie przeprowadzenia wydarzenia. To już piąty gamingowy turniej w moim wykonaniu w ścisłej współpracy z Panem Tomaszem Kardaszem oraz z kolegami z klas 5Lpi 5Kp, co dało potężną dawkę doświadczenia. Zabawa podczas Dnia Otwartego Szkoły przednia! Uczestnicy z tego co słyszałem również podzielali moje zdanie – podsumowuje Szymon, organizator wydarzenia.

informacja i zdjęcia przekazane przez organizatora wydarzenia