Poniedziałek, 22 kwietnia 2024. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Idź na wybory! Głosując masz wpływ na miejsce, w którym żyjesz!

2024-03-22 11:15:10 (ost. akt: 2024-03-22 12:05:54)

Czy wędrując ulicami swojego miasta, myślicie czasem, co można by zmienić, gdybyście mieli taką moc? Czy wiesz, że każdego dnia masz wpływ na miejsce, w którym żyjesz? Głosując w wyborach samorządowych, decydujesz, kto zarządza Twoim miastem, jakie projekty są realizowane i w jaki sposób są inwestowane publiczne pieniądze.

Apelujemy o powszechny udział w nadchodzących wyborach! To od Waszych głosów będzie zależeć przyszłość Waszej Małej Ojczyzny i ranga samorządu terytorialnego w naszym kraju. To Wy zadecydujecie, kto i w jaki sposób będzie dbał o realizację Waszych podstawowych praw obywatelskich: do mieszkania, zaopatrzenia w niezbędne do godnego życia dobra i usługi, opieki społecznej, do kultury, wypoczynku i przemieszczania się, do edukacji Waszych dzieci. W samorządach są podejmowane decyzje, które mają największy wpływ na komfort naszego życia. Gdy zastanawiamy się, co byśmy zrobili w naszym miejscu, to tak naprawdę rozważamy, jak możemy wpłynąć na rzeczywistość wokół nas.

Warto wziąć sprawy w swoje ręce. Twoja wizja, Twoje działania, Twój głos w wyborach – wszystko to ma realny wpływ na otoczenie, w którym żyjesz.

Co byś zrobił na swoim miejscu? Co byś zrobiła na swoim miejscu?
ZDECYDUJ 7 KWIETNIA!

materiały: #CoByśZrobiłNaSwoimMiejscu - Kampania profrekwencyjna 2024 pod patronatem Związku Miast Polskich i Unii Metropolii Polskich im. Pawła Adamowicza