Wtorek, 23 kwietnia 2024. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

you.Guru + Salto zagrają w Makulaturze

2024-02-20 13:53:54 (ost. akt: 2024-02-20 13:58:24)

Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych MaKUL@TURA zaprasza na koncert you.Guru + Salto Zespół, który odbędzie się w dniu 23 lutego 2024 roku w Przestrzeni Aktywności Twórczej MaKUL@TURA w Malborku.

Bilety w cenie 30/40 zł

you.Guru
Muzyka you.Guru to wzajemne przenikanie się różnych estetyk i inspiracji. Dźwięki płyną w rytm transowych zapętleń i psychodelicznych melodii. Nie bez znaczenia pozostaje bagaż muzycznych doświadczeń (Innercity Ensemble, Something Like Elvis, Potty Umbrella, Upside Down). you.Guru to zespół zdecydowanie koncertowy, którego największą siłą jest zespołowe granie. Tak też została zarejestrowana najnowsza płyta. Wszystkie utwory zostały nagrane podczas trzydniowej sesji live, która pozwoliła uchwycić koncertową energię i flow.
Przeważająca część materiału muzycznego zawarta na “UNtouchable” to zaaranżowane kompozycje. Reszta powstała w wyniku wspólnej improwizacji, gdzie miesza się rockowa energia, jazzowa nieprzewidywalność i funkowa pulsacja.
20 września 2020 nakładem Anteny Krzyku ukazała się debiutancka płyta zespołu pt.: „Young Adult Fiction”. Druga płyta pt.: “UNtouchable” miała premierę 20 stycznia 2023.

www.facebook.com/you.Guru.band
www.instagram.com/you.guru_band

Salto to instrumentalne trio z Poznania, ich muzyka skupia się na transowych improwizacjach przeplatając elementy shoegaze, noise, czy ambient. Wspomagają się także obrazem, łącząc pełne emocji dźwięki z wizualizacjami, co pozwala jeszcze
głębiej zanurzyć się w ich świat. Na koncercie będą promować swoją najnowszą płytę "Niewód".
Bandcamp
Facebook