Wtorek, 23 kwietnia 2024. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Burmistrz nagrodził laureatów konkursu plastycznego „Powiem Wam – 112 znam!"

2024-02-16 12:56:21 (ost. akt: 2024-02-16 14:46:04)

Autor zdjęcia: Łukasz Mocek

Burmistrz Miasta Malborka wręczył dyplomy oraz nagrody dla uczniów wyróżnionych w konkursie pt. „Powiem Wam – 112 znam!”, organizowanym w ramach Europejskiego Dnia Numeru Alarmowego 112. Goście burmistrza mieli również okazję zobaczyć jak funkcjonuje Straż Miejska „od kuchni”.

W dniu 16 lutego br. w Gabinecie Burmistrza Miasta Malborka – Marka Charzewskiego odbyło się spotkanie, na którym wręczył on dyplomy wraz z atrakcyjnymi nagrodami dla autorów najlepszych prac plastycznych w konkursie pt. „Powiem Wam – 112 znam!”- edycja 2024. Konkurs ten został zorganizowany w ramach Europejskiego Dnia Numeru Alarmowego 112, aby przypominać o istnieniu numeru alarmowego 112 oraz zwrócić uwagę na to, w jakich sytuacjach powinno się go używać.

Podczas spotkania laureaci konkursu odebrali dyplom oraz nagrody od Burmistrza Miasta. Oprócz uściśnięcia jego dłoni mogli przez chwilę wcielić się w jego rolę i zasiąść na jego miejscu, robiąc sobie pamiątkowe zdjęcie. Nagrodą niespodzianką była wizyta w Komendzie Straży Miejskiej w Malborku, gdzie laureaci mogli zapoznać się z pracą strażników miejskich, którzy na co dzień dbają o porządek i bezpieczeństwo w naszym mieście.

Przypomnijmy, że w konkursie zostały wyróżnione następujące osoby:
I miejsce:

Julia Piszczewiat – Szkoła Podstawowa nr 1 w Malborku
II miejsce (ex aequo):
Anna Nadolska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Malborku
Dawid Bączek – Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku
III miejsce:
Kornelia Wierzbowska – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Malborku

O rozstrzygnięciu konkursu pisaliśmy już wcześniej. Zobacz nagrodzone prace.