Sobota, 22 czerwca 2024. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Zaproszenie na spacer rewitalizacyjny

2024-02-13 14:45:39 (ost. akt: 2024-02-13 14:50:29)

Burmistrz Miasta Malborka Marek Charzewski ma przyjemność zaprosić mieszkanki i mieszkańców Malborka, zainteresowanych rewitalizacją, na spacer badawczy po obszarze, dla którego opracowywany jest gminny program rewitalizacji. Spacer odbędzie się w dniu 20.02.2024 o godzinie 16.00 i będzie trwał ok. 60 minut.

Jego celem jest zaprezentowanie dotychczasowych efektów prowadzonego procesu oraz poznanie dalszych potrzeb rewitalizacyjnych, planowanych do ujęcia w nowym programie.

Miejscem rozpoczęcia spaceru badawczego jest Plac Słowiański 5, budynek Urzędu Miasta w Malborku. Do planowanych do odwiedzenia miejsc należą:
- Wieża ciśnień
- Plac 3 Maja i ul Grunwaldzka
- placówka wsparcia dziennego w formule specjalistycznej przy ul. Sienkiewicza 43
- ul. Mickiewicza
- Trakt Jana Pawła II
- powrót do Urzędu Miasta na warsztaty wypełniania fiszek projektowych

W trakcie spaceru organizatorzy poinformują uczestników o założeniach procesu rewitalizacji oraz o przygotowywaniu GPR, na potrzeby którego będą zbierane pomysły na nowe przedsięwzięcia rewitalizacyjne.

Na zakończenie spaceru organizatorzy zaproszą uczestników na warsztat poświęcony omówieniu instrukcji wypełniania fiszek projektowych do GPR , które odbędzie się w godz. 17.00 – 19.00 w Urzędzie Miasta Malborka Plac Słowiański 5, I piętro, sala 119 . W trakcie warsztatu odbędzie się krótki podsumowanie efektów spaceru, organizatorzy rozdadzą ankiety z pytaniami dotyczącymi obszaru, po czym dalsza część spotkania będzie poświęcona wypełnianiu fiszek projektowych.

Burmistrz Miasta Malborka
/ - / Marek Charzewski