Sobota, 20 lipca 2024. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Technikum nr 3 w poszukiwaniu nowych doświadczeń

2024-02-02 14:00:25 (ost. akt: 2024-02-02 14:02:14)

Dyrektor Technikum nr 3 w Malborku uczestniczył w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE), który odbył się 1 lutego 2024 roku w Warszawie na PGE Narodowy.

Podczas tego spotkania była okazja uczestniczyć w licznych sesjach tematycznych i warsztatach, które dostarczyły wartościowych informacji i inspiracji związanych z programem Erasmus+ oraz innymi międzynarodowymi inicjatywami edukacyjnymi.

Udział w wydarzeniu był okazją do poznania pełnej oferty edukacyjnej, możliwości, zasad oraz terminów związanych z międzynarodowymi programy edukacyjnymi zarządzanymi przez FRSE. Została także zapewniona możliwość konsultacji z ekspertami, którzy rozwiewali wątpliwości związane z działaniem programów edukacyjnych.

W ramach Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego odbyły się także spotkania z dobrymi praktykami. Podczas tych spotkań uczestnicy mieli okazję poznać interesujące projekty realizowane przez beneficjentów, wymienić się doświadczeniami oraz czerpać inspirację do podejmowania nowych działań w ramach programów edukacyjnych.

Technikum nr 3 w Malborku jako doświadczona szkoła w realizacji projektów w ramach programu Erasmus + poszukiwała nowości w międzynarodowych inicjatywach edukacyjnych.

informacja i zdjęcia: Technikum nr 3 w Malborku