Niedziela, 3 marca 2024. Imieniny Kingi, Maryna, Tycjana

Karnawałowa dyskoteka w SP 9

2024-01-25 10:44:10 (ost. akt: 2024-01-25 10:57:37)

Uczniowie „dziewiątki” z klas starszych i młodszych po zakończeniu nauki w I semestrze zasłużyli na dobrą rozrywkę pod postacią „Dyskoteki Karnawałowej”, która odbyła się w czwartek, 18 stycznia w sali gimnastycznej.

Po wcześniejszym przygotowaniu sali gimnastycznej, która zamieniła się w uroczą salę balową, przyozdobioną balonami, lampionami i mieniącą się kolorowymi światłami, uczniowie zaczęli zabawę. Wielu z nich postawiło na inspirujące karnawałowe przebrania. W programie nie zabrakło tanecznej muzyki i różnych zabaw.

Wypada nadmienić, że w przygotowaniu karnawałowych dekoracji uczestniczyli członkowie Samorządu Uczniów wraz z rodzicami ze szkolnej Rady Rodziców, którzy zadbali też o oprawę muzyczną. Dla zgłodniałych i spragnionych było odpowiednie stoisko, do którego dostęp mieli wszyscy uczestnicy karnawałowej dyskoteki.

- Zabawa trwała kilka godzin, podzielona na dwie tury - dla młodszych uczniów i starszych. Oj działo się tego późnego zimowego popołudnia. Warto zaznaczyć, że z obu dyskotek Rada Rodziców pozyskała 1901 zł. Kwota ta zasili budżet szkolnej Rady Rodziców – informują organizatory dyskoteki.

tekst: Adam Liszewski
zdjęcia: archiwum SP nr 9