Niedziela, 21 lipca 2024. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Ruszyły licytacje malborskiego sztabu WOŚP na platformie Allegro!

2024-01-05 09:22:14 (ost. akt: 2024-01-05 09:36:05)

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 28 stycznia ale już od dziś możecie brać udział w aukcjach przygotowanych przez malborski Sztab WOŚP.

Na licytacji znajdziecie kilkanaście obrazów Joanny Budzyńskiej, Wandy Wolak, Grażyny Kurapiewicz, Urszuli Bendelewskiej, Martyny Czop i Marzanny Zygmunt. Jest też wyjątkowa rzeźba z gliny szkliwionej Rafała Rachańskiego "KOŃ TROJAŃSKI". Kolejne przedmioty to nie lada gratka dla małych i dużych fascynatów maszyn rolniczych. Spółka AGRIMASZ, autoryzowany dealer firmy CLAAS przekazała kilka swoich produktów na licytacje a w jej salonach firmowych stoją puszki Sztabowe.

Ale to tylko początek! Podczas Finałów wielkim powodzeniem cieszą się licytacje przedmiotów przekazywanych przez Darczyńców, dlatego Sztab WOŚP Malbork zwraca się z gorącą prośbą do Państwa o przekazanie swojego rękodzieła, voucherów na wykonywane usługi lub przedmiotów, które mogłyby wzbogacić aukcje malborskiego finału.

Już dziś w imieniu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w imieniu miejsko-gminnego sztabu WOŚP a przede wszystkim w imieniu tysięcy osób, które skorzystają z zakupionego sprzętu, składam serdeczne słowa podziękowania za pomoc, za przekazane środki i materiały oraz za ogromne serce i poczucie, że razem pomożemy wszystkim tym, którzy po pandemii walczą z chorobami płuc, że razem możemy wszystko. Pozwolę sobie tylko przypomnieć, iż podczas ostatniego, 31 Finału, zebraliśmy niesamowitą kwotę 224 507,87 złotych! - dodaje Marta Wróblewska, szefowa malborskiego Sztabu WOŚP.

W poniedziałek (11 stycznia) do Malborka przyjedzie ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku. Będzie to pierwsza w 2024 roku wizyta krwiobusa a jednocześnie pierwszy punkt naszego WOŚPowego programu!

Mobilny punkt do poboru krwi zaparkuje na parkingu przed marketem Intermarche przy ulicy Kotarbińskiego. Krew będzie można oddać w godzinach 9-13.

Poniżej link pod którym znajdziecie aukcje, warto go zapisać i często odwiedzać, bo regularnie pojawiać się będą tam nowe atrakcyjne rzeczy do wylicytowania.

Sprawdź aukcje malborskiego sztabu WOŚP