Poniedziałek, 15 lipca 2024. Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza

„Gamingowa Moc w Mikołajkową Noc” w Technikum nr 3.

2023-12-12 14:03:24 (ost. akt: 2023-12-12 14:06:18)

W tym roku Mikołajki w Technikum nr 3 w Malborku zostały przedłużone do weekendu. Noc z piątku na sobotę (8/9 grudnia 2023) młodzież postanowiła spędzić w szkole. Liczba chętnych na wspólną, nocną zabawę przerosła oczekiwania. Pojawiło się na niej 270 osób.

Uczestnicy Nocy Mikołajkowej mogli wziąć udział m.in. w gamingowych rozgrywkach, zorganizowanych dzięki wygranemu projektowi „Gamingowa Moc w Mikołajkową Noc” w Malborskim Budżecie Obywatelskim Junior (MBOJ). Do tych rozgrywek zaproszono także inne malborskie szkoły ponadpodstawowe. Ale to nie koniec atrakcji, na uczniów czekały również sala filmowa, pisanie listów z Amnesty International, kawiarenka, szachy, gry planszowe, karaoke, konsole, tenis stołowy, turniej FIFA, fotki i tiktok, sala taneczna, Minecraft, Spa & Relaks, zestaw VR, turniej Fortnite, prezentacja Mortal Kombat, symulatory, walki pokemonów, turniej LOL.

Całą imprezę rozpoczęto spotkaniem z przedstawicielami policji, którzy przeprowadzili prelekcję na temat cyberbezpieczeństwa. Następnie uczniowie rywalizowali o szczególną nagrodę, bo o “dzień dyrektorski” podczas "wyścigu butów". Przypomnijmy „dzień dyrektorski to „dzień bez pytania sprawdzianów i klasówek„.

W trakcie Nocy Mikołajkowej zorganizowane zostały drużynowe podchody, które dostarczyły mnóstwo emocji. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się zabawa „Znajdź swoją parę”, gdzie uczniowie stawali się postacią z filmu, książki a nawet kreskówki. A największą popularnością, jak co roku, była sala karaoke, gdzie uczniowie wspólnie mogli bawić się i śpiewać do muzyki. Głośno i wesoło było w całej szkole!

- Z pełną satysfakcją i pewnością możemy zaliczyć tę noc do udanych i dających niezapomniane wspomnienia z czasów szkolnych. I mamy nadzieję na kolejne wspólne imprezy integrujące w Technikum nr 3 – mówią organizatorzy: Samorząd Uczniowski pod opieką Magdaleny Demakowskiej i Pauliny Siemieniuk oraz nauczyciele Joanna Jenczelewska, Tomasz Kardasz i uczeń Szymon Jaworski.

informacja i zdjęcia: Technikum nr 3 w Malborku