Poniedziałek, 4 grudnia 2023. Imieniny Barbary, Hieronima, Krystiana

Zmiana organizacji ruchu na Wszystkich Świętych

2023-10-24 07:40:09 (ost. akt: 2023-10-24 07:43:41)

W związku ze zbliżającym się świętem Wszystkich Świętych w dniach od 31.10.23 r. do 02.11.2023 r. (do wczesnych godzin rannych) obowiązywać będą następujące zmiany w organizacji ruchu:

Parking na około 400 miejsc dla pojazdów osobowych znajdować się będzie na terenie rozebranych budynków gospodarczych, aż do nowej części cmentarza. Dojazd od ulicy B. Głowackiego, od głównej bramy wzdłuż muru- do końca.

Zakaz wjazdu w ciągu ulicy J. Wejhera, od skrzyżowania ulicy Na Skarpie z ul. Krótką oraz zakaz wjazdu na ulicę Krótką od strony ul. Głowackiego.

Jeden kierunek ruchu w ciągu ulicy Wejhera, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Admiralicji oraz jeden kierunek na ul. Krótkiej, gdzie również będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się po lewej stronie jezdni.

Po prawej stronie ulicy Wejhera, od bramy głównej cmentarza w kierunku parkingu aż do bramy wjazdowej na teren nowej części cmentarza, będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się.

Parking utwardzony naprzeciwko stanowiska zatrzymywania się autobusów posiada wydzielone miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Po lewej stronie (południowej) ulicy Poprzecznej będzie obowiązywał zakaz parkowania.

Na całym odcinku ul. A. Struga i J. Kochanowskiego, na odcinku od ul. Głowackiego do ul. Włościańskiej, będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się pojazdów - znaki B-36.