Sobota, 4 maja 2024. Imieniny Floriana, Michała, Moniki

Uczennice II LO na najwyższym podium w Mistrzostwach Powiatu Malborskiego w Badmintona

2023-10-16 13:30:00 (ost. akt: 2023-10-16 13:30:56)

12 października 2023 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w badmintonie zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. Dziewczyny reprezentujący renomowane II Liceum Ogólnokształcące w Malborku stanęły na podium jako zdecydowane zwyciężczynie.

Dziewczęta wygrały bezapelacyjnie we wspaniałym stylu wszystkie swoje mecze i zajęły I miejsce. Szkołę reprezentowały: Tikhankowa Anastasiia z klasy I E oraz Bianka Dymek z klasy III C. Drużyna kolejno pokonała ZST 3:1, I LO 3:1, Liceum Katolickie 3:1 oraz Technikum nr 3 - 3:0. Anastasiia została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju wygrywając wszystkie pojedynki.

Chłopcy w składzie: Mateusz Pawlak klasa I F i Łukasz Guzow z klasy II C zajęli II miejsce, dzielnie walcząc i dając z siebie wszystkie pokłady energii. .Dziewczęta będą godnie reprezentować szkołę w półfinale wojewódzkim w Kwidzynie. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów!

informacja i zdjęcie: II LO w Malborku