Poniedziałek, 4 grudnia 2023. Imieniny Barbary, Hieronima, Krystiana

Zwycięstwo Chłopców z I LO w Mistrzostwach Badmintona Powiatu Malborskiego!

2023-10-16 10:10:30 (ost. akt: 2023-10-16 10:18:55)

12 października 2023 r., w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3, odbyła się niezwykle emocjonująca rywalizacja podczas Mistrzostw Powiatu Malborskiego w badmintonie zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. Wśród tej zaciętej konkurencji i momentów pełnych napięcia, chłopcy reprezentujący renomowane I Liceum Ogólnokształcące w Malborku stanęli na podium jako zdecydowani zwycięzcy.

Drużyna chłopców w składzie Szymon Krotowski, Stanisław Pozorski, Szymon Suchara oraz Filip Żuchowski zaprezentowała niezwykłe umiejętności, zgranie i ducha sportowego, zdobywając upragniony tytuł pierwszego miejsca. Ich niesamowity występ pozostawił widzów w zachwycie, a przeciwników w pełnej podziwu.

W odrębnym, lecz równie godnym podziwu osiągnięciu, drużyna dziewcząt z I LO okazała się niezwykle zdeterminowana, walcząc dzielnie i zajmując szanujące miejsce czwarte w turnieju. W składzie drużyny dziewcząt znalazły się utalentowane zawodniczki: Julia Gałązka, Adrianna Popławska, Patrycja Magiera oraz Zuzanna Glosa.

Serdeczne gratulacje należą się wszystkim zaangażowanym i utalentowanym młodym sportowcom, którzy wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Malborskiego w badmintonie. Ich wyjątkowe osiągnięcia i nieustająca dążność do doskonałości wypełniają dumą ich szkołę i społeczność. Nie możemy doczekać się, co przyniesie przyszłość dla tych młodych gwiazd w świecie badmintona!

informacja: Michał Krotowski, I LO
zdjęcia: archiwum I LO