Wtorek, 18 czerwca 2024. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Fachowiec Roku 2022 już z nagrodą w Konkursie Malborski Mistrz Biznesu

2023-09-29 16:37:13 (ost. akt: 2023-09-29 16:42:04)

29 września 2023 r. Burmistrza Miasta Malborka Marek Charzewski oraz Przewodniczący Rady Gospodarczej Jarosław Filipczak wręczyli Panu Grzegorzowi Paszkowskiemu, laureatowi Konkursu w kategorii Fachowiec Roku 2022, statuetkę oraz podziękowanie za zdobycie tego zacnego tytułu. Nie było to możliwe podczas oficjalnej Gali, ponieważ laureat przebywał wtedy na urlopie.

Pan Grzegorz Paszkowski, właściciel firmy Centrum Ogrodniczego Paszkowski, otrzymał najwięcej głosów w głosowaniu sms-owym i tym samym stał się zwycięzcą kategorii. Jest fachowcem z wieloletnim doświadczeniem w branży ogrodniczej. Doradzanie oraz znajomość produktów z branży przekłada się na profesjonalną obsługę swoich klientów, w tym firm specjalizujących się w pielęgnacji ogrodów. Centrum Ogrodnicze znajduję się przy ul. Konopnickiej 12 w Malborku.

Pan Grzegorz Paszkowski otrzymał także nagrodę rzeczową dla Fachowca Roku 2022 - wysokiej jakości rower miejski marki Folta ufundowany przez firmę ALEGRE Jarosław Buła oraz upominek w postaci wiecznego pióra, które ufundowało P.P.H.U. Barometr Centrum Papiernicze Joanna Mroczek–Jalowska.

Spotkane było także doskonałą okazją do zapoznania się z planami dalszej działalności Centrum Ogrodniczego.

informacja: Malborska Rada Gospodarcza