Piątek, 14 czerwca 2024. Imieniny Bazylego, Elizy, Justyny

Radość, śpiew i cudowna atmosfera. Otrzęsiny klas pierwszych w Technikum nr 3

2023-09-18 12:37:23 (ost. akt: 2023-09-18 12:48:19)

W dniu 15 września 2023 roku w Technikum nr 3 w Malborku wczesnym popołudniem społeczność szkoły spotkała się na placu szkolnym, aby przyjąć do braci szkolnej uczniów klas pierwszych. W otrzęsinach udział wzięli uczniowie klas 1 i 2 wraz z wychowawcami. Atmosfera w szkole w tym dniu była gorąca mimo odczuwalnego ochłodzenia pogody.

Tradycyjnie, aby stać się pełnoprawnymi uczniami Technikum, wszystkie klasy pierwsze miały za zadanie zaprezentować się z jak najlepszej strony, tym razem było to prezentowanie umiejętności wokalnych. Występy wyłoniły wiele talentów wśród naszych uczniów, w konkursie każdy był zwycięzcą. Teraz z uśmiechem na twarzy, wspominając dzień otrzęsin, uczniowie klas pierwszych entuzjastycznie mogą rozpocząć edukację w naszej szkole. Zwieńczeniem otrzęsin był festiwal kolorów. Rozpopularyzowane na świecie święto Holi jest wyrazem miłości, radości oraz cudownych kolorów łąk i kwiatów. U nas kolorowe proszki symbolizowały początek wspaniałej przygody w nowej szkole, radość i pozytywne emocje jakie zaobserwowaliśmy w czasie tej zabawy.

W taki sposób przywitaliśmy klasy pierwsze w Technikum nr 3. Chcieliśmy dzisiaj pokazać, że w szkole możemy nie tylko się uczyć, ale także wspólnie dobrze się bawić. Życzymy sobie więcej takich imprez i okazji do integracji klas oraz nauczycieli. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom! Uczniom klas pierwszych życzymy powodzenia w nowej szkole.

Wychowawcy klas drugich wraz z wychowankami