Sobota, 13 lipca 2024. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

„Zawodowcy” z Technikum nr 3 po raz kolejny w gronie najlepszych

2023-09-12 12:49:09 (ost. akt: 2023-09-12 12:50:08)

Piątka uczniów Technikum nr 3 w Malborku znalazła się w gronie najlepszych uczniów szkół zawodowych województwa pomorskiego.

W miniony piątek Departament Edukacji i Sportu przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego opublikował ranking proponowanych uczniów wyróżnionych Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego na rok szkolny 2023/2024, w którym znalazło się aż pięcioro uczniów szkoły:
Weronika Marek – klasa 4AH – technik ekonomista
Hubert Janicki – klasa 4AH – technik hotelarstwa
Kamil Kot – klasa 5ARp – technik ekonomista
Julia Kaczmarczyk – klasa 5ARp – technik rachunkowości
Jakub Filipkowski - klasa 5ARp – technik rachunkowości

Komisja Stypendialna doceniła nie tylko wyniki w nauce z przedmiotów zawodowych kandydatów do stypendium (średnia ocen co najmniej 5,40), ale także ich osiągnięcia w turniejach, olimpiadach i konkursach zawodowych oraz dodatkową formę aktywności zawodowej w postaci zrealizowanej praktyki lub stażu zawodowego w ramach projektu pn. „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych”.

Serdeczne gratulacje dla wyróżnionych uczniów oraz nauczycieli, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Zachęcamy wszystkich uczniów do tego, aby dawali z siebie jak najwięcej i dbali o swój rozwój oraz zdobywanie doświadczenia zawodowego od najwcześniejszych momentów edukacji zawodowej.