Czwartek, 21 września 2023. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Konkurs plastyczny „Pochwal się swoim zwierzakiem” w ramach Światowego Dnia Zwierząt

2023-09-11 12:27:14 (ost. akt: 2023-09-11 12:29:36)

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Zwierząt, który obchodzony jest co roku w dniu 4 października, Burmistrz Miasta Malborka organizuje konkurs plastyczny dla dzieci pn. „Pochwal się swoim zwierzakiem”

Światowy Dzień Zwierząt to święto obchodzone w celu zwrócenia uwagi społeczeństwa na poszanowanie praw zwierząt, przypomnienia o ich potrzebach oraz o zasadach odpowiedniego ich traktowania. Aby poszerzyć świadomość społeczeństwa o niniejszym dniu i uczcić naszych pupili Burmistrz Miasta Malborka zdecydował o zorganizowaniu konkursu plastycznego pn. „Pochwal się swoim zwierzakiem”.

Konkurs skierowany jest do dzieci uczęszczających do przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Malborka. Aby wziąć w nim udział każda chętna osoba powinna wykonać pracę plastyczną przedstawiając w niej sylwetkę swojego zwierzaka oraz jego imię. Technika wykonania pracy jest dowolna.

Prace konkursowe należy złożyć w terminie do 29 września br. w placówce, do której dziecko uczęszcza. Nagrodzonych zostanie po trzech autorów prac w dwóch kategoriach wiekowych: przedszkola + klasy I-III szkół podstawowych oraz klasy IV-VIII szkół podstawowych.

Szczegółowe zasady konkursu zawarte są w Regulaminie (pobierz)