Poniedziałek, 25 września 2023. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Szczęście na talerzu - premiera książki Karoliny Wiejak

2023-08-31 10:43:40 (ost. akt: 2023-08-31 11:29:02)

Szkoła Łacińska oraz Urząd Miasta Malborka zapraszają na premierę książki i pokaz kulinarny KAROLINY WIEJAK „Szczęście na talerzu” (20 września, środa, godz. 17:30, Szkoła Łacińska, Stare Miasto 42, sala konferencyjna II p.)

http://m.82-200.pl/2023/08/orig/kw-autorskie-9685.jpg
Karolina Wiejak
Absolwentka gdańskiej Akademii Kulinarnej FUMENTI.
Swoją karierę zawodową rozpoczęła w sopockim Sheratonie. Sztuki kulinarnej uczyła się pod okiem najlepszych szefów kuchni oraz cukierników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Prowadziła autorską restaurację „Black Swan” w Malborku. Jest pasjonatką kuchni włoskiej, regularnie doszkalającą się u źródła.
Bierze udział w wielu festiwalach i imprezach tematycznych związanych z kuchnią. Organizuje pokazy kulinarne oraz warsztaty dla dzieci i dorosłych. Jest pomysłodawczynią projektu społecznego „Szczęście na talerzu”, mającego na celu wsparcie i integrację osób w kryzysie psychicznym.

Karolina o książce:
Książka Szczęście na talerzu to zbiór moich ulubionych przepisów w stylu comfort food. Znajdziesz tam dania, które utulą Cię po ciężkim dniu.
Przepisy zostały napisane prostym i jasnym językiem, aby każdy mógł cieszyć się tymi pysznymi, a jednocześnie nieskomplikowanymi potrawami bez spędzania połowy dnia w kuchni. Moja książka jest idealna zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w kuchni, jak i dla tych bardziej zaawansowanych, poszukujących nowych inspiracji kulinarnych, którymi z pewnością zaimponujesz swojej rodzinie i znajomym.

To tylko Ty i Twój talerz, a na nim kawałek szczęścia, który wywoła uśmiech na twarzy…

~ Karolina Wiejak


PATRONAT HONOROWY
Miasto Malbork
Szkoła Łacińska

PATRONAT MEDIALNY
Radio Malbork
Codzienna Gazeta Internetowa 82-200.pl