Wtorek, 5 grudnia 2023. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

"Szkice rzucone na wiatr" Ryszarda Filbrandta nowym wydawnictwem Malborskiego Lokalnego Wydawnictwa

2023-08-29 12:06:23 (ost. akt: 2023-08-29 12:17:09)

Malborskie Lokalne Wydawnictwo wydaje nową książkę Ryszarda Filbrandta pt.: "Szkice rzucone na wiatr". Jak opisuje Wydawca, ta wyjątkowa książka jest prawdziwym dziełem sztuki, w którym autor odkrywa piękno ludzkiego doświadczenia i zachęca do refleksji nad życiem, wartościami oraz nietrwałością, która towarzyszy nam w codziennym chaosie.

Ryszard Filbrandt, mistrz słowa i obserwacji, w swoich autentycznych tekstach prowadzi nas przez głębokie myśli i uczucia, wnikając w zakamarki ludzkiego umysłu. "Szkice rzucone na wiatr" to poetycka symfonia słów, która porusza serce i umysł, pozostawiając trwałe wrażenie.

Ryszard Filbrandt ma na swoim piśmienniczym koncie aż 16 książek, które powstały w przeciągu 33 lat. To niewątpliwie dowód na nieustanną pasję i oddanie twórczości, które kształtują piękną mozaikę jego literackiego dorobku.

W tej książce odnajdzie się refleksje dotyczące istoty życia, wartości oraz zmieniających się perspektyw, które kształtują nasze doświadczenia. Filbrandt wskazuje, że nawet w niepewności istnieje piękno, a w drobnych, przelotnych momentach codzienności kryje się głębszy sens.

Ryszard Filbrandt, znany i nagradzany pisarz, po raz kolejny udowadnia swoje mistrzostwo w wyrażaniu skomplikowanych myśli i emocji za pomocą pióra. To nie tylko książka, to podróż, która zmienia nasz sposób patrzenia na świat i odkrywa piękno w ulotnych chwilach, jak szepty wiatru.

- Wydanie "Szkiców rzuconych na wiatr" to dla nas wielka duma jako Malborskiego Lokalnego Wydawnictwa. To nie tylko nasz sukces jako wydawcy, ale również dumny wkład w lokalną kulturę i sztukę. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy wydać dzieło tak utalentowanego mieszkańca Malborka i pomóc w podzieleniu się jego twórczością z czytelnikami. Ta wyjątkowa książka jest zaproszeniem do podróży odkrywania siebie, poszukiwania sensu i dzielenia się doświadczeniem życia z innymi wędrowcami – mówi Wydawca.

Książkę można zakupić na stronie wydawnictwa Zen

informacja i zdjęcia: Wydawnictwo ZEN