Wtorek, 5 grudnia 2023. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Zapraszamy na otwarcie nowego placu zabaw przy bulwarach nad Nogatem

2023-08-03 12:22:16 (ost. akt: 2023-08-07 12:14:10)

Zbliża się oddanie do użytku Centralnego Placu Zabaw wraz z punktem widokowym, który powstał przy bulwarach nad Nogatem. Łączna powierzchnia placu wynosi 20 370 m2, jest to więc jeden z największych tego typu obiektów w naszym regionie.

Plac ucieszy z pewnością wszystkie dzieci, które zapraszamy na uroczyste otwarcie w czwartek, 10 sierpnia o godzinie 14.00.

Gości przywitają Rycerz Marianek wraz "Bursztynkami" oraz swoimi wielkimi Przyjaciółmi. Na wszystkich czekać będą wyjątkowe atrakcje, na które składają się między innymi tor rowerowy, zjeżdżalnie, trampoliny ziemne, ścianki wspinaczkowe, bastion ziemny, zabawki edukacyjne, tor wodny, układ planet, labirynt z zieleni oraz punkt widokowy.

Na otwarcie zaplanowano dla najmłodszych również cały szereg niespodzianek. Na pewno będzie aktywnie, słodko, kolorowo i wesoło. W programie znajdą się: malowanie twarzy, klocki XXL, mega bańki mydlane, przeciąganie liny, kolorowe chusty, kolorowe warkoczyki, modelowanie balonów, bezpłatna wata cukrowa i popcorn i dyskoteka dla najmłodszych.

Budowa centralnego placu zabaw została dofinansowana ze środków projektu pn. „Rozwój potencjału turystyki rekreacyjnej i turystyki wodnej w miastach Swietłyj i Malborku (FAZA 2)", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej oraz pożyczki miejskiej Pomorskiego Funduszu Rozwoju.

Przeczytaj również: Autobus MZK dowiezie na nowy plac zabaw

http://m.82-200.pl/2023/08/orig/beznazwy-1-9640.jpg