Niedziela, 21 lipca 2024. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Kapituła Konkursu Malborski Mistrz Biznesu 2022

2023-07-25 11:51:17 (ost. akt: 2023-07-25 13:08:38)

22 lipca br. odbyło się drugie spotkanie kapituły Konkursu Malborski Mistrz Biznesu 2022. W tym roku do konkursu wpłynęło 30 wniosków. Członkowie kapituły głosowali na kandydatów, aby wyłonić laureatów w kategoriach: Debiut Roku, Inwestor Roku, Mecenat Roku, oraz Firma Roku. W kategorii Fachowiec Roku 2022 laureata wybiorą osoby wysyłające SMS-y od dnia 1 do 31 sierpnia br., których listę podamy już 1 sierpnia br.

Po zakończonym głosowaniu członkowie Kapituły otrzymali z rąk zastępcy burmistrza Józefa Barnasia podziękowania za poświęcony czas i zaangażowanie w pracach Kapituły.

Wyniki głosowań Kapituły oraz głosowania SMS poznamy 8 września br. podczas uroczystej gali MMB 2022, która odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Hotelu Malbork przy ul. Parkowej.

Przypomnijmy, że nagroda Malborski Mistrz Biznesu jest zaszczytnym, honorowym wyróżnieniem przyznawanym przedsiębiorcom oraz ich pracownikom, osobom prawnym, jednostkom organizacyjnym nie posiadającym osobowości prawnej, które całokształtem swojej działalności zawodowej i społecznej lub realizacją swoich zadań na rzecz miasta Malborka oraz gminy Malbork, wybitnie przyczyniły się do promocji i rozwoju miasta Malborka oraz gminy Malbork lub swoim działaniem niosły pomoc i wsparcie społeczności lokalnych. Celem konkursu jest popularyzacja idei zrównoważonego rozwoju i społecznie odpowiedzialnego biznesu oraz nagradzanie i promowanie firm / osób stosujących dobre praktyki biznesowe. Intencją organizatora jest, aby tytuł Malborski Mistrz Biznesu stał się gospodarczym symbolem miasta i gminy.