Czwartek, 21 września 2023. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Nowi członkowie kapituły konkursu Malborski Mistrz Biznesu

2023-07-14 08:25:38 (ost. akt: 2023-07-14 08:26:28)

13 lipca br. odbyło się pierwsze spotkanie Kapituły Konkursu Malborski Mistrz Biznesu 2022. Kapituła pracowała w powiększonym składzie o trzech nowych członków - laureatów ubiegłorocznego konkursu w osobach: Wilhelma Hipsag - Leier S.A. Zakład Malbork, Bogdana Mądera – Oddział Przewodnicki PTTK Malbork, Adama Odrowskiego – Sunparadise Sp. z o.o.

Nowi członkowie kapituły otrzymali Akty Powołania wręczone przez Burmistrza Miasta Malborka Marka Charzewskiego. W tej edycji konkursu wpłynęło 30 wniosków z czego 27 wniosków dotyczyło kategorii konkursu i 3 wnioski dotyczyły wyróżnień. Członkowie Kapituły w ciągu 7 dni mają czas na szczegółowe zapoznanie się ze złożonymi wnioskami. W dniu 20 lipca br. w czasie drugiego spotkania Kapituły oddadzą swoje głosy w poszczególnych kategoriach. Największa ilość oddanych głosów na kandydatów wyłoni laureatów konkursu. Wyniki głosowań poznamy w dniu 8 września br. podczas uroczystej gali MMB 2022, która odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Hotelu Malbork.

W kategorii Fachowiec Roku 2022 Kapitała dopuściła do głosowania 10 kandydatów, aby w dniach 1 - 31 sierpnia br. można było oddać na nich głosy w drodze głosowania SMS owego (opłata jak za zwykły sms). Laureata tej kategorii poznamy także w czasie uroczystej gali.
Jak co roku nie zabraknie także akcentu muzycznego oraz losowania nagród rzeczowych dla uczestników konkursu.

Sekretarz Rady Gospodarczej
Zbigniew Charmułowicz