Sobota, 13 lipca 2024. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Technikum nr 3 na uroczystej Gali „Zdolni z Pomorza”

2023-06-16 07:43:48 (ost. akt: 2023-06-16 07:44:22)

15 czerwca 2023 roku uczeń klasy trzeciej Technikum nr 3 w Malborku kształcący się w zawodzie technik programista, Adam Linkowski wraz z nauczycielką matematyki Marleną Glosą uczestniczyli w uroczystej Gali podsumowującej projekt Zdolni z Pomorza, która odbyła się w Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku.

Otwarcie Gali w udziale przypadło Pani dyrektor Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczyciel Ewie Furche, która przedstawiła bardzo bogaty program tego wydarzenia. Podczas spotkania Pan Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego podsumował całe przedsięwzięcie, jakim jest projekt Zdolni z Pomorza. Swój głos oprócz władz mieli również uczniowie, którzy w kilku zdaniach dzielili się swoimi spostrzeżeniami, osiągnięciami oraz możliwościami, jakie uzyskali dzięki udziale w projekcie.

Warto wspomnieć, że swój udział podczas uroczystej Gali miał nasz uczeń wraz z nauczycielką matematyki, którzy z ramienia powiatu malborskiego wraz z uczniami z projektu Zdolni z Pomorza zaprezentowali szereg pomysłów i projektów wypracowanych na zajęciach matematyki, które odbywają się w Technikum nr 3. Spotkanie było bardzo owocne oraz inspirujące nie tylko dla uczniów. Gama zaprezentowanych inicjatyw oraz możliwości jakie daje projekt, stała się dla wielu drogowskazem i pokazała, że warto się uczyć.

informacja i zdjęcie: Technikum nr 3 w Malborku