Piątek, 14 czerwca 2024. Imieniny Bazylego, Elizy, Justyny

Laureaci gminnego etapu konkursu „Szanuj życie! Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym” nagrodzeni przez Burmistrza Miasta Malborka

2023-05-05 10:46:03 (ost. akt: 2023-05-05 10:48:52)

5 maja 2023 r. w Urzędzie Miasta Malborka odbyło się spotkanie, na którym Burmistrz Miasta Malborka - Marek Charzewski wręczył nagrody dla uczniów wyróżnionych w gminnym etapie konkursu pn. „Szanuj życie! Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym”.

Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku zorganizował konkurs plastyczny pt. „Szanuj życie! Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym”, w którym uczniowie szkół podstawowych z województwa pomorskiego mogli wykazać się swoimi zdolnościami plastycznymi oraz wiedzą na temat zasad bezpieczeństwa w gospodarstwach rolnych.

W mieście Malborku odbył się etap gminny niniejszego konkursu. Wzięło w nim udział 40 uczniów z malborskich podstawówek, spośród których wyłonieni zostali laureaci, których prace zostały wytypowane do etapu wojewódzkiego. Burmistrz Miasta Malborka zaprosił laureatów na wspólne spotkanie, na którym wręczył im nagrody.

Wyróżnione zostały następujące osoby:

W kategorii uczniów klas I – III:
• Amelia Kania – klasa III – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Malborku
• Kinga Dłużniewska – klasa III – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Malborku
• Emilia Kloskowska – klasa II – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Malborku
W kategorii uczniów klas IV – VI:
• Iga Kratewicz – klasa VI – Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku
• Dawid Bączek – klasa V – Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku
• Liliana Urban – klasa V – Szkoła Podstawowa nr 1 w Malborku
W kategorii uczniów klas VII-VIII:
• Michał Matuszak – klasa VII – Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku

Uroczysty finał konkursu zaplanowano w czerwcu 2023 roku. O dokładnym terminie oraz szczegółach spotkania organizator konkursu czyli Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku poinformuje Dyrektorów Szkół, których uczniowie zostali laureatami wyróżnionymi na etapie wojewódzkim.