Wtorek, 5 grudnia 2023. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

„Majówkowy” konkurs fotograficzny w ramach Międzynarodowego Dnia Ziemi

2023-04-21 08:40:08 (ost. akt: 2023-04-21 08:43:19)

Każdego roku, w dniu 22 kwietnia, obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji Burmistrz Miasta Malborka podjął decyzję o zorganizowaniu konkursu fotograficznego pn. „Moje zakupy na „majówkę” w eko-torbie” dla mieszkańców naszego miasta.

Międzynarodowy Dzień Ziemi jest wydarzeniem, którego celem przewodnim jest promowanie postaw proekologicznych wśród społeczeństwa na całym świecie. W tym dniu kładzie się szczególny nacisk na to, aby przypominać o konieczności ochrony klimatu, przeprowadzając edukuję w zakresie sposobów ograniczenia degradacji ekosystemu, które pozwalają lepiej zadbać o naszą planetę. Wydarzenie to jest także okazją do promocji działań ekologicznych w Mieście Malborku.

Mając powyższe na uwadze oraz z racji zbliżającej się „majówki”, Burmistrz Miasta Malborka zdecydował o zorganizowaniu konkursu fotograficznego pn. „Moje zakupy na „majówkę” w eko-torbie”, w którym to mieszkańcy Miasta Malborka będą mogli „pochwalić się” jak wyglądają ich przygotowania do zbliżającego się weekendu majowego. Aby przystąpić do konkursu należy wykonać fotografię, na której znajdą się zakupy przygotowujące uczestnika do „majówki”, zapakowane w ekologicznej torbie bądź innym opakowaniu wielokrotnego użytku.

Osoby zainteresowane powinny w terminie do 27 kwietnia do godz. 12:00 przesłać zdjęcia swojego autorstwa, na adres mailowy podany w Regulaminie Konkursu. Dla pierwszych 30 osób, których zdjęcia będą spełniać założenia konkursu, przewidziane są nagrody w postaci bawełnianych toreb na zakupy z napisem „Odstaw folię zostań eko” oraz logo Malborka.

Szczegółowe zasady konkursu zawarte są w Regulaminie (pobierz)