Czwartek, 30 maja 2024. Imieniny Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

Burmistrz wręczył stypendia naukowe dla uczniów szkół podstawowych

2023-03-06 17:16:11 (ost. akt: 2023-03-06 19:50:42)

Zgodnie z uchwałą nr X/93/2019 Rady Miasta Malborka z dnia 31 maja 2019 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy dzieciom i młodzieży uzdolnionej, form i zakresu tej pomocy, w tym stypendiów dla uzdolnionych uczniów Burmistrz Miasta Malborka przyznał 6 marca br. stypendia dla najlepszych uczniów malborskich szkół podstawowych, u których średnia ocen w semestrze 2022/2023 wyniosła co najmniej 5,30.

W tym roku stypendium otrzymało 164 uczniów z 7 szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Malbork oraz Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi w Malborku.

Wysokość stypendium wynosi 500 zł i wypłacane jest jednorazowo.

Lista stypendystów:

SP 1
1. Anna Borowska-Buć, Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,45
2. Magdalena Dukszta, Szkoła Podstawowa nr 1, SP 1, średnia 5,50
1. Anna Borowska-Buć, Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,45
2. Magdalena Dukszta, Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,50
3. Szymon Fiedorowicz, Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,73
4. Adam Grabowski, Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,42
5. Partycja Jackowska, Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,71
6. Nadia Jankowicz, Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,42
7. Antoni Jasiński, Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,45
8. Urszula Lipowska, Szkoła Podstawowa nr 1,średnia 5,42
9. Wojciech Milanowski, Szkoła Podstawowa nr 1,średni 5,45
10. Nina Modrakowska, Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,33
11. Hanna Nadworna, Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,58
12. Amelia Opałka, Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,33
13. Lena Pawella, Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,55
14. Julia Piszczewiat, Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,73
15. Zofia Rachańska, Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,64
16. Franciszek Radzikowski, Szkoła Podstawowa nr 1,średnia 5,36
17. Franciszek Roztkowski, Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,36
18. Nataniel Skwarzec, Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,36
19. Daria Sobiech, Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,36
20. Zofia Ścibisz, Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,33
21. Pola Wilczewska Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,45
22. Alex Wiloch, Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,50
23. Agata Wolińska, Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,71
24. Wiktoria Żelazna, Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,75
25. Julia Żuk, Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,60

SP 2
1. Nikodem Buglewski, Szkoła Podstawowa Nr 2, średnia 5,43
2. Paweł Cierpiałowski, Szkoła Podstawowa Nr 2,średnia 5,33
3. Anna Dąbrowska, Szkoła Podstawowa Nr 2, średnia 5,33
4. Patrycja Dąbrowska, Szkoła Podstawowa Nr 2, średnia 5,36
5. Adrian Dębowski, Szkoła Podstawowa Nr 2, średnia 5,43
6. Pola Dzierwa, Szkoła Podstawowa Nr 2, średnia 5,62
7. Szymon Jankowski, Szkoła Podstawowa Nr 2, średnia 5,58
8. Celina Kibort, Szkoła Podstawowa Nr 2, średnia 5,58
9. Adam Nowosielski, Szkoła Podstawowa Nr 2, średnia 5,45
10. Krzysztof Promiński, Szkoła Podstawowa Nr 2, średnia 5,50
11. Filip Rakowski, Szkoła Podstawowa Nr 2, średnia 5,36
12. Igor Świgowski, Szkoła Podstawowa Nr 2, średnia 5,83
13. Katarzyna Usiądek, Szkoła Podstawowa Nr 2, średnia 5,42
14. Michalina Wąsik, Szkoła Podstawowa Nr 2,średnia 5,33

SP 3
1. Michał Baranek, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,50
2. Jakub Chojnacki, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,36
3. Marcin Czerwiński, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,34
4. Borys Drosik, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,36
5. Zofia Kabatc, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,36
6. Julia Koperska, Szkoła Podstawowa Nr 3,średnia 5,40
7. Agata Kownacka, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,36
8. Milena Kudzinowska, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,50
9. Lena Kuleta, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,36
10. Maja Lubińska, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,40
11. Tola Omańska, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,34
12. Igor Otka, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,36
13. Alicja Piskozub, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,45
14. Tomasz Pojawa, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,75
15. Adam Pojawa, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,75
16. Marcel Potocki, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,33
17. Hanna Puchalska, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,36
18. Olga Redkiewicz, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,45
19. Adam Romanowski, Szkoła Podstawowa Nr 3,średnia 5,33
20. Bartosz Rutkowski, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,33
21. Konrad Rybczyński, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,46
22. Blanka Styczeń, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,58
23. Alicja Szlum, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,42
24. Antonina Szyczewska, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,45
25. Ewelina Warunek, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,36
26. Zofia Zadrejkowska, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,31
27. Anastazja Żuk, Szkoła Podstawowa Nr 3, średnia 5,36

SP 5
1. Tomasz Biegajło, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,64
2. Dominik Brzustewicz, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,67
3. Ada Ciok, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,36
4. Tomasz Dąbrowski, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,33
5. Lena Filipiuk, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,57
6. Oliwia Janicka, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,33
7. Borys Jaroszewicz, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,36
8. Julia Kempczeńska, Szkoła Podstawowa nr 5 , średnia 5,50
9. Kacper Kuryłowicz, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,36
10. Oskar Łuczak, Szkoła Podstawowa nr 5 , średnia 5,42
11. Arkadiusz Majchrzak, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,42
12. Oliwia Malinowska, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,36
13. Oskar Markowicz, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,36
14. Paweł Obrośliński, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,33
15. Milena Olchowik, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,55
16. Adrian Pałuszka, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,36
17. Julia Plust, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,36
18. Szymon Puklicz, Szkoła Podstawowa nr 5 , średnia 5,36
19. Maja Puzio, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,73
20. Tymon Rojek, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,33
21. Natalia Rudzka, Szkoła Podstawowa nr 5 , średnia5,83
22. Amelia Rugała, Szkoła Podstawowa nr 5 , średnia 5,36
23. Julia Skalińska, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,58
24. Karol Sojka, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,33
25. Julia Suchińska, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,42
26. Michał Szczepański, Szkoła Podstawowa nr 5 , średnia 5,33
27. Natalia Szewczyk, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,57
28. Bartosz Tokarz, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,36
29. Lena Trawicka, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,50
30. Hanna Wasilewska, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,36
31. Emilia Wiśniewska, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,57
32. Sebastian Wiśniewski, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,50
33. Małgorzata Zedlewska, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,82
34. Kinga Żelazko, Szkoła Podstawowa nr 5, średnia 5,36

SP 6
1. Michał Filut, Szkoła Podstawowa nr 6, średnia 5,36
2. Marcel Jezierski, Szkoła Podstawowa nr 6, średnia 5,30
3. Igor Komasara, Szkoła Podstawowa nr 6, średnia 5,45
4. Małgorzata Krawczykiewicz, Szkoła Podstawowa nr 6, średnia 5,43
5. Filip Łakomy, Szkoła Podstawowa nr 6, średnia 5,55
6. Błażej Romanowski, Szkoła Podstawowa nr 6, średnia 5,42
7. Jan Sobczyński, Szkoła Podstawowa nr 6, średnia 5,46
8. Michalina Wilczewska, Szkoła Podstawowa nr 6, średnia 5,36
9. Natalia Wysocka, Szkoła Podstawowa nr 6, średnia 5,45
10. Szymon Wysocki, Szkoła Podstawowa nr 6, średnia 5,33
11. Klaudia Zawadzka, Szkoła Podstawowa nr 6, średnia 5,62

SP 8
1. Oliwia Barwinek. Szkoła Podstawowa nr 8, średnia 5,33
2. Wojciech Brzozowski, Szkoła Podstawowa nr 8, średnia 5,45
3. Lena Czajkowska, Szkoła Podstawowa nr 8, średnia 5,30
4. Gabriela Gogolewska, Szkoła Podstawowa nr 8, średnia 5,75
5. Jan Kamiński, Szkoła Podstawowa nr 8, średnia 5,50
6. Anastazja Kwas, Szkoła Podstawowa nr 8, średnia 5,36
7. Olgierd Kwas, Szkoła Podstawowa nr 8, średnia 5,33
8. Lena Łyczkowska, Szkoła Podstawowa nr 8, średnia 5,75
9. Borys Łyczkowski, Szkoła Podstawowa nr 8, średnia 5,64
10. Marcin Malinowski, Szkoła Podstawowa nr 8, średnia 5,57
11. Alicja Miklis, Szkoła Podstawowa nr 8, średnia 5,70
12. Ignacy Piętka, Szkoła Podstawowa nr 8, średnia 5,33
13. Aleksandra Pyra, Szkoła Podstawowa nr, średnia 8 5,40
14. Zofia Pyra, Szkoła Podstawowa nr 8, średnia 5,46
15. Patrycja Rafał, Szkoła Podstawowa nr 8, średnia 5,42
16. Weronika Sulikowska, Szkoła Podstawowa nr 8, średnia 5,38
17. Alicja Szyszko, Szkoła Podstawowa nr 8 , średnia 5,57
18. Daria Zaborowska, Szkoła Podstawowa nr 8, średnia 5,42
19. Michalina Żołędziewska, Szkoła Podstawowa nr 8, średnia 5,67

SP 9

1. Dawid Bączek, Szkoła Podstawowa Nr 9, średnia 5,75
2. Marina Błaszczykiewicz, Szkoła Podstawowa Nr 9, średnia 5,31
3. Antoni Czajkowski, Szkoła Podstawowa Nr 9, średnia 5,36
4. Alicja Fera, Szkoła Podstawowa Nr 9, średnia 5,62
5. Jakub Kajdaszuk, Szkoła Podstawowa Nr 9, średnia 5,33
6. Amelia Klinkosz, Szkoła Podstawowa Nr 9, średnia 5,50
7. Iga Kratewicz, Szkoła Podstawowa Nr 9, średnia 5,83
8. Maria Krawczyk, Szkoła Podstawowa Nr 9, średnia 5,58
9. Roksana Majsterek, Szkoła Podstawowa Nr 9, średnia 5,58
10. Franciszek Mattern, Szkoła Podstawowa Nr 9, średnia 5,70
11. Lena Mikołajczyk, Szkoła Podstawowa Nr 9, średnia 5,45
12. Maria Muzyka, Szkoła Podstawowa Nr 9, średnia 5,64
13. Zuzanna Olejnik, Szkoła Podstawowa Nr 9,średnia 5,36
14. Aleksandra Oreshina, Szkoła Podstawowa Nr 9, średnia 5,70
15. Olivier Panfil, Szkoła Podstawowa Nr 9, średnia 5,36
16. Alan Partyka, Szkoła Podstawowa Nr 9, średnia 5,36
17. Hanna Pufal, Szkoła Podstawowa Nr 9, średnia 5,45
18. Oskar Pufal, Szkoła Podstawowa Nr 9, średnia 5,31
19. Aleksander Stachurski, Szkoła Podstawowa Nr 9, średnia 5,36
20. Wojciech Urban, Szkoła Podstawowa Nr 9, średnia 5,58
21. Zuzanna Wojszel, Szkoła Podstawowa Nr 9, średnia 5,36

ZSK

1. Gabriela Bogalecka, Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich, średnia 5,62
2. Weronika Fiturska, Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich, średnia 5,54
3. Weronika Frontczak, Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich, średnia 5,38
4. Luiza Gładysz, Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich, średnia 5,38
5. Hanna Keńska, Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich, średnia 5,60
6. Hubert Kita, Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich, średnia 5,54
7. Marcelina Kosecka, Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich, średnia 5,58
8. Julia Kowalska, Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich, średnia 5,54
9. Mateusz Lasota, Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich, średnia 5,58
10. Michał Lasota, Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich, średnia 5,33
11. Paweł Rynkiewicz, Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich, średnia 5,33
12. Karol Troch, Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich, średnia 5,54
13. Emilia Trojanowska, Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich, średnia 5,31.