Czwartek, 30 maja 2024. Imieniny Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

Jaś i Mikołaj w musicalu "Piotruś Pan"

2016-12-05 17:41:07 (ost. akt: 2016-12-05 17:41:24)

W sobotę (03.12) grupa dzieci i młodzieży z Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji pojechała do Teatru Muzycznego w Gdyni na musical "Piotruś Pan" w technologii 3D w reżyserii Janusza Józefowicza.

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że w spektaklu udział bierze dwóch chłopców z naszego miasta - Jaś Gostumski i Mikołaj Tomala, którzy na co dzień śpiewają w najmłodszej sekcji studia wokalnego "Balbiny".

Przedstawienie bardzo się podobało, nasi aktorzy w dowód uznania dostali od swoich kolegów i koleżanek wielkie pluszowe misie.

- Udział w tak renomowanym musicalu to niezwykła przygoda i wspaniały warsztat, na pewno przyda się w dalszej pracy, bo chłopcy chcą śpiewać. Oczywiście jestem z nich bardzo dumna, efekt jest wspaniały, ale wiadomo, że był poprzedzony ogromną pracą i wieloma wyrzeczeniami. Jest to też dobra lekcja dla pozostałych wokalistów mojego studia, że trzeba próbować i nie poddawać się, bo nagrodą są właśnie takie występy - podsumowała Maria, Seibert instruktor studia wokalnego "Balbiny".