Piątek, 14 czerwca 2024. Imieniny Bazylego, Elizy, Justyny

Oyate i Superpotwór wystąpią w Makulaturze

2023-01-19 08:33:38 (ost. akt: 2023-01-19 08:38:27)

28 stycznia br. w Przestrzeni Aktywności Twórczej „Makulatura” na pl. Słowiańskim wystąpią dwa zespoły – Oyate i Superpotwór. Bilety na wydarzenie w przedsprzedaży w cenie 20 zł dostępne u Katarzyny Zając-Bacy, 30 zł w dniu koncertu.

Oyate
Korzenny etno punk z mocnym, indiańskim przekazem i plemiennymi zaśpiewami. Jeśli wiesz, co działo się i jaka energia skraplała się z sufitu na koncertach Plebanii, to dodaj do tego punk rockową gitarę i polskie teksty o czymś i już wiesz, że Twoja nóżka przysłowiowo będzie chodzić a bardzo prawdopodobne, że nie tylko ona. Pierwszą płytę "Uff..." wydał Pasażer Records w 2021 a drugą "Hihi" Zima Records 4 listopada 22 roku. CD obu wydawnictw będzie można zakupić na koncercie! Mitakuye Oyasin! - wszyscy jesteśmy spokrewnieni (informacja: https://www.facebook.com/indianpunkband)

Super Potwór
banda chłopaków z północy Polski grająca potwornie żywą muzykę. Wybuchowa mikstura na bazie rock'n'rolla i dużej ilości energii płynącej z prostoty i melodyjności. Super granie dla potwornych ludzi od śmiertelnie poważnych chłopaków (informacja: https://www.facebook.com/SuperPotwor).

Link do wydarzenia