Wtorek, 27 lutego 2024. Imieniny Gagrieli, Liwii, Leonarda

Koncert zespołów "Butelki Zwrotne" oraz "Pokój Numer 3" w Ciekawej

2023-01-11 12:53:29 (ost. akt: 2023-01-11 13:00:36)

25 lutego 2023 o godzinie 19:00 w klubokawiarni CieKawa w Malborku będzie miała miejsce muzyczna ofensywa wprost z Kujaw i Pomorza! Na jednej scenie zagrają dla Państwa Butelki Zwrotne oraz Pokój Numer 3. Szykuje się iście bluesowo-rockowa uczta!

Butelki Zwrotne to zespół grający muzykę z pogranicza bluesa i brudnego, surowego rocka. W 2021 roku, po kilkuletniej przerwie, grupa z przytupem reaktywowała swoją muzyczną działalność zgarniając dwie nagrody na „XIX In Memoriam Festiwal Grzegorza Ciechowskiego” w Tczewie, a niecały rok później wydając autorską EPkę zatytułowaną “Iskry”. Wydawnictwo to zostało ciepło przyjęte przez wielbicieli gitarowego grania i zagościło na antenach polskich rozgłośni radiowych.

“Butelki” intensywnie pracują nad nowym materiałem, który w 2023 roku planują spiąć w trzeci autorski album.

Zespół wystąpi w składzie:
Michał Skoczek - wokal
Wojtek Chmielewski - gitara elektryczna
Paweł Wiśniewski - klawisze
Jakub Andrzejewski - gitara elektryczna
Radek Ratkowski - gitara basowa
Marcel Witkowski - zestaw perkusyjny

Pokój Numer 3 to trio bluesowo-rockowe, którego liderem jest gitarzysta Kuba Andrzejewski. Zespół ma na swoim koncie dwa albumy studyjne oraz liczne występy na festiwalach bluesowych w kraju i za granicą. Trójka muzyków z Bydgoszczy miała okazję dzielić scenę z takimi artystami jak Jerzy Styczyński, Cree, Kasa Chorych czy TSA.

Zespół zagra w składzie:
Kuba Andrzejewski - wokal, gitara elektryczna
Krzysztof Ratke - gitara basowa
Bartek Andrzejewski - perkusja

BILETY: 30PLN (na wejściu)