Niedziela, 21 lipca 2024. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Świąteczna atmosfera w Technikum nr 3

2022-12-08 13:31:43 (ost. akt: 2022-12-08 13:44:46)

Relacja uczniów z Mikołajek w Technikum nr 3 w Malborku:

„Mikołajki 2022 w Technikum nr 3 w Malborku w scenerii szopki bożonarodzeniowej za nami. Z tej okazji zorganizowano szereg niespodzianek dla uczniów.

Najbardziej wyczekiwaną była wizyta Świętego Mikołaja, który wraz ze Śnieżynkami obdarował wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły słodkimi upominkami oraz złożył świąteczne życzenia.

Jak co roku akcja mikołajkowa połączona była ze zbiórką funduszy, które przeznaczone będą na organizację w przyszłym roku Wigilii dla potrzebujących. Fundusze młodzież zebrała poprzez sprzedaż domowych ciast oraz udział w loterii fantowej, w której można było wylosować wiele ciekawych nagród.

Warto wspomnieć także o zakończeniu wspólnej akcji zbiórki zabawek, które przekazane zostały do malborskiego oddziału stowarzyszenia Teen Challenge.

Najwięcej emocji chyba jednak związanych było z konkursami. Jednym z nich był konkurs na najbardziej oryginalny strój świąteczny. W tym roku jury, któremu przewodniczył Dyrektor szkoły miało twardy orzech do zgryzienia, kiedy przyszło wyłonić laureatów konkursu. Jednak po naradach jury podjęło decyzję:

I miejsce zdobyła Eryka Tułodziecka z klasy II GH
II miejsce – Krzysztof Głodnicki klasa IV GH
III miejsce – Marcin Pietranis klasa II iP

Wyróżnienia trafiły do Magdaleny Riebandt z klasy III G, Alana Niewińskiego z klasy I L, Liliany Tomczyńskiej z klasy I G, Juli Hoog z klasy I A i Pani Niny Bobko.

Kolejny konkurs na najliczniej i najciekawiej przebraną klasę wygrała klasa 4 IPS z wychowawcą Panią Iwoną Krauze, a nagrodą będzie pizza z dyrektorem.

Wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy serdecznie dziękujemy.”