Wtorek, 25 czerwca 2024. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Malborski camping z III miejscem w konkursie "Mister Camping 2022"

2022-12-01 09:20:21 (ost. akt: 2022-12-01 09:39:30)

Informujemy, że camping nr 197 „Nogat” w Malborku ponownie zdobył III miejsce w konkursie na najlepszy camping w Polsce w edycji „Mister Camping 2022", organizowanego przez Polską Federację Campingu i Caravaningu we współpracy z Departamentem Turystyki Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz Polską Organizacją Turystyczną.

Ocenie konkursowej podlega m.in. zagospodarowanie, wyposażenie, stan techniczny, czystość i estetyka campingu, jakość obsługi turystów oraz bezpieczeństwo pobytu na campingu, brane są również pod uwagę opinie turystów krajowych i zagranicznych.

Najlepsze campingi laureaci konkursu są rekomendowane i promowane przez Polską Federację Campingu i Caravaningu w wydawanych przez PFCC informatorach i mapach campingowych, a także na stronie internetowej Federacji www.pfcc.eu, prowadzonej w 6 wersjach językowych, która w bieżącym roku odnotowała ponad 6,3 mln wejść. Najlepsze polskie campingi promowane są także przez Zagraniczne Ośrodki Polskiej Organizacji Turystycznej i na Narodowym Portalu Turystycznym „Odkryj Polskę" prowadzonym w kilkunastu wersjach językowych.

Wynik uzyskany przez camping nr 197 „Nogat” w Malborku w tegorocznej edycji konkursu „Mister Camping” dowodzi dużego zaangażowania i profesjonalizmu jego kierownictwa oraz pracowników i dowodzi, że obiekt ten wyróżnia się wysokim standardem wyposażenia oraz obsługi turystów.