Niedziela, 5 lutego 2023. Imieniny Agaty, Filipa, Justyniana

Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń w ZUS

2022-11-21 13:37:36 (ost. akt: 2022-11-21 13:37:02)

Jakie ulgi w składkach można otrzymać i dlaczego warto założyć profil na PUE ZUS – będzie można dowiedzieć się podczas kolejnych szkoleń organizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

W poniedziałek 28 listopada o godz. 10:00 odbędzie się webinarium dotyczące ulg w opłacaniu składek na ubezpieczenia społeczne. Jego uczestnicy dowiedzą się m.in. dla kogo jest ulga na start, preferencyjne składki oraz mały ZUS i działalność nieewidencjonowana, jak obliczyć najniższą podstawę wymiaru składek oraz jakie są skutki korzystania z ulgi. Zapisy ZUS przyjmuje mailowo pod adresem: slupsk_wydarzenia@zus.pl.

W czwartek 1 grudnia, także na godz. 10:00 ZUS zaprasza na szkolenie online z obsługi Platformy Usług Elektronicznych, czyli PUE ZUS. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się m.in. jak założyć konto na PUE ZUS, tworzyć potwierdzenia danych, wysyłać i przyjmować korespondencję oraz korzystać z aplikacji ePłatnik. Zgłoszenia pod adresem: szkolenia_gdansk@zus.pl.
Wszystkie szkolenia odbędą się za pośrednictwem aplikacji Cisco Webex Meetings. W zgłoszeniu należy podać adres e-mail, na który zostanie wysłany link do spotkania, datę i temat szkolenia, liczbę uczestników oraz numer telefonu do kontaktu. Do zgłoszenia należy dołączyć podpisane oświadczenie RODO dostępne na stronie zus.pl (w formie skanu lub zdjęcia).