Poniedziałek, 26 września 2022. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Dzień Otwarty w „Dwójce”

2017-03-29 09:10:29 (ost. akt: 2017-03-29 09:14:13)

22 marca odbył się po raz kolejny Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr2 im. Ignacego Krasickiego w Malborku. Przygotowane atrakcje zaprezentowane były w godzinach popołudniowych, między godziną 16.00, a 17.30.

Nauczyciel wychowania fizycznego pełnił rolę przewodnika i oprowadzał po szkole naszych gości. Pani psycholog z uczennicami klasy trzeciej wręczała na powitanie informatory, w których zawarte były podstawowe wiadomości na temat działalności szkoły. Ponadto dzieci otrzymały odblaski i długopisy. Przyszli uczniowie mogli zobaczyć: świetlicę, bibliotekę, salę gimnastyczną, salę zabaw, szatnie uczniowskie, sale lekcyjne, pracownie językowe i komputerowe. W każdym pomieszczeniu, które zobaczyli nasi goście czekały na nich różnorodne zajęcia, zabawy, gry oraz słodycze.

Podczas zwiedzania placówki rodzice i dzieci mogli porozmawiać z dyrekcją szkoły, nauczycielami, pedagogiem i psychologiem szkolnym. Pedagodzy starali się odpowiadać na wszystkie nurtujące ich pytania. Te dzień dostarczył dla naszych gości niezapomnianych wrażeń.

Tekst: Adela Semeniuk