Niedziela, 25 lutego 2024. Imieniny Almy, Cezarego, Jarosława

Tadeusz Seibert jak „KameleON” w rockandrollowej odsłonie

2022-11-09 10:40:04 (ost. akt: 2022-11-09 11:05:21)

4 listopada br. swoją premierę miała piosenka "KameleON" Tadeusza Seiberta z Malborka, w której gościnnie zaśpiewali Tomson oraz Jarecki. Tadeusz był również gościem specjalnym sobotniego ćwierćfinału "The Voice of Poland". Jego wykonanie utworu mocno przypadło do gustu widzom programu.

- KameleON to facet, który ma dość codziennej rutyny, walczy ze schematami, a życie pod dyktando działa na niego jak przysłowiowa płachta na byka. Jak tylko coś mu nie odpowiada, wrzuca na siebie płaszcz i nieustraszony z duszą rockandrollowca idzie po swoje – mówi o nowej piosence Tadeusz Seibert. - Jak wiecie lubię nadawać rzeczom znaczenie, a swoim piosenkom szczególnie. W przypadku „KameleONa” dodatkowo postanowiłem podkręcić jego charakter na mocny, żywiołowy, porywczy. Ekstremalnie rockowe głosy chłopaków Tomsona i Jareckiego zrobiły to jeszcze lepiej. Panowie, wielkie dzięki za tę przygodę i muzyczną energię! – dodaje.

Tadeusz Seibert jako dziecko brał udział w programie telewizyjnych "Od Przedszkola do Opola", najpierw jako uczestnik i zwycięzca dwóch odcinków show, potem śpiewał w chórkach towarzysząc innym wykonawcom. Od najmłodszych lat śpiewał w zespole Balbiny potem Airam prowadzonych przez jego mamę Marię Seibert. Ukończył studia na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie wokalistyki jazzowej. Współtworzył zespół wokalny Goose Bumps, przez kilka lat był wokalistą i frontmanem łódzkiej formacji Trabanda. Występował na deskach Teatru Variété w Krakowie m.in. przy musicalu „Legalna Blondynka“ w reżyserii Janusza Józefowicza. Grał również postać Eugeniusza Bodo w spektaklu „Cafe Bodo”. Ponadto współpracuje z Filharmonią Pomorską im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy. Jest laureatem wielu ogólnopolskich oraz międzynarodowych festiwali piosenki, ponadto występował w telewizyjnych konkursach wokalnych, tj.: „Szansie na sukces”, „Mam Talent!”, „Śpiewaj i walcz”, „Must Be the Music. Tylko muzyka” oraz The Voice of Poland, w którym zajął 3 miejsce. W 2021 r. wystąpił w konkursie „Debiuty” na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Jest również nauczycielem śpiewu i założycielem Autorskiej Szkoły Wokalnej „SeibArt”.

KameleON - Seibert feat. Tomson, Jarecki.
Słowa: Tadeusz Seibert / Tomasz Lach.
Muzyka: Tadeusz Seibert / Łukasz Chyliński / Jarek Kubów/ Tomasz Lach.
Wokale: Tadeusz Seibert / Tomasz Lach / Jarek Kubów.
Produkcja muzyczna i realizacja dźwięku: Marcin Limek
Mix i Mastering: Leszek Kamiński.
Gitara, gitara basowa, instrumenty klawiszowe: Marcin Limek.
Perkusja: Piotr Matysiak.
Nagrania dokonano w studiu Radomska Szkoła Rocka.
Producent: "JG Music"
Wydawnictwo: Agora S.A.

zdjęcie: www.facebook.com/TadeuszSeibertOffical