środa, 24 lipca 2024. Imieniny Kingi, Krystyna, Michaliny

Natalia Krusińska podwójną mistrzynią w ogólnopolskim konkursie fryzjerskim

2022-10-20 12:25:31 (ost. akt: 2022-10-21 10:51:51)

16 października br. uczennice Natalia Krusińska i Aleksandra Radomska, które praktyczną naukę zawodu zdobywają w Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku, uczestniczyły w Ogólnopolskim Konkursie Fryzjerskim uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im Stefana Zdrojewskiego w Gdańsku.

Natalia Krusińska przygotowana przez nauczycielkę Karolinę Hajdukiewicz brała udział w dwóch kategoriach - "Fryzura dzienna konsumencka" oraz "Fryzura wieczorowa pokonsumencka". Natalia okazała się bezkonkurencyjna i zajęła dwa 1. miejsca, za co otrzymała puchary, wartościowe nagrody oraz vouchey na szkolenia na łączną sumę 4.000 zł.

Bardzo dobrze zaprezentowała się również druga uczennica Aleksandra Radomska w konkurencji „Fryzura wieczorowa z długich włosów” przygotowana przez nauczycielkę Karolinę Kalinowską. Zebrała bardzo pozytywne recenzje od Jurorów, co z pewnością zmotywuje ją do dalszej pracy.

Nagrody i dyplomy uczestniczki otrzymały również od dyrektora CEZ Waldemara Kulińskiego oraz swoich opiekunek.

- Zarówno my jak i dyrektor CEZ Kuliński jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych podopiecznych. Uczennice włożyły wiele czasu i poświęcenia w przygotowania do tego konkursu. Zaprezentowały się naprawdę rewelacyjnie i będą z pewnością inspiracją dla innych uczniów, że warto się starać – podsumowują nauczycielki.

informacja i zdjęcia CEZ Malbork