Sobota, 22 czerwca 2024. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Potrzebna pomoc dla chorej Klaudii!

2022-07-06 08:07:03 (ost. akt: 2022-07-06 08:16:47)

Autor zdjęcia: www.helpuj.pl

17-letnia Klaudia Łachut z Malborka w 2021 r. zachorowała na nowotwór móżdżka mózgu - Glejaka. W grudniu zeszłego roku przeszła ciężką operację, po której cierpi na pooperacyjny niedowład prawej strony ciała. Niestety, w maju br. choroba powróciła, rezonans wykazał ponowne umiejscowienie guza w tym samym miejscu.

Klaudia to dusza artystyczna. Uczy się w Liceum Sztuk Plastycznych. Przyjęcie do tej szkoły było spełnieniem jednego z jej największym marzeń, gdyż malowanie i rysowanie od zawsze są jej największą życiową pasją.

Sytuacja materialna w jakiej obecnie jest ona i jej mama nie daje szans na pokrycie bardzo wysokich kosztów leczenia i rehabilitacji. Mama od wielu lat jest osobą w grupie inwalidzkiej, ze względu na swoją chorobę oraz od niedawną chorobę córki, nie jest w stanie podjąć pracy.

- Jako mama, zrobię wszystko by ratować swoje dziecko i dlatego zwracam się do Was, ludzi o dobrych sercach, o pomoc w zebraniu środków na dalsze leczenie i rehabilitację Klaudii
– mówi mama dziewczyny.

Wpłat na leczenie i rehabilitację Klaudii można dokonywać na stronie zbiórki. Prosimy o wsparcie, nie przechodźmy obojętnie wobec takiego nieszczęścia!

informacja i zdjęcie: www.helpuj.pl