środa, 24 kwietnia 2024. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Turystyczne spotkanie autorskie „Ruszaj na Powiśle!” w Malborku

2022-07-04 12:01:31 (ost. akt: 2022-07-04 12:26:58)

Kasia i Maciej Marczewscy, twórcy internetowego przewodnika po Polsce www.ruszajwdroge.pl, autorzy przewodników „Ruszaj w drogę na Powiśle. Zwiedzaj Malbork, Sztum, Kwidzyn” i „Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy”, oraz Miasto Malbork zapraszają na turystyczne spotkanie o Powiślu. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 07 lipca o godzinie 18:00, w Wieży Ciśnień w Malborku, Plac Słowiański 14. Wstęp wolny.

http://m.82-200.pl/2022/07/orig/spotkania-ruszaj-w-droge-powisle-malbork-20220707-8413.jpg
Uczestnicy spotkania wybiorą się w wirtualną podróż po pomorskim Powiślu. Prowadzący opowiedzą, co warto zobaczyć w Malborku, Sztumie i Kwidzynie oraz jak zaplanować 7 dni w Dolinie Dolnej Wisły.

W trakcie 2 godzinnej, pełnej pięknych kolorowych zdjęć prezentacji, uczestnicy dowiedzą się:
- Gdzie leży Powiśle i jak je odkrywać?
- Jakie ciekawostki kryją się w Kwidzynie?
- Jak zaplanować cały dzień w Sztumie?
- Czym zaskakują powiślańskie miasta i ich okolice?
- Dlaczego warto wybrać się na rower w Dolinie Dolnej Wisły?

Prezentację wzbogacą relacje Kasi i Macieja z odkrywania Powiśla i opowieści zza kulis o tym, jak powstawał ich najnowszy przewodnik „Ruszaj w drogę na Powiśle! Zwiedzaj Malbork, Sztum, Kwidzyn”.
Po spotkaniu będzie można kupić przewodniki Kasi i Macieja Marczewskich: „Ruszaj na Mazury”, „Ruszaj w Bieszczady” oraz „Ruszaj na Kociewie Świeckie”. Można płacić kartą!

Serdecznie zapraszamy!

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY (Fundacja Ruszaj w Drogę!)
Małżeństwo pasjonatów pozytywnie zakręconych na punkcie zwiedzania i odkrywania Polski. Od 13 lat aktywnie sprawdzają, testują i opisują najciekawsze atrakcje turystyczne w kraju.

Pod marką "Ruszaj w Drogę!" stworzyli: Fundację pomagającą turystom w zaplanowaniu ich wycieczek po Polsce www.fundacja.ruszajwdroge.pl, Klub - jedyny taki w Polsce cykl prezentacji podróżniczych o polskich regionach, podcast turystyczny i blog podróżniczy z pomysłami na wycieczki po Polsce www.ruszajwdroge.pl.

Co roku z ich pomysłów na zwiedzanie Polski korzysta ponad milion turystów, a ich podróże po Polsce obserwuje na co dzień ponad 60 tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Już w pierwszym roku działania ich Fundacja współpracuje z organizacjami turystycznymi z 16 polskich województw. Doceniają to jurorzy prestiżowego gdańskiego konkursu Tourism Trends Awards i ogłaszają Fundację Ruszaj w Drogę! "Debiutem Roku 2016".

Od 2019 roku ukazują się ich drukowane i elektroniczne przewodniki: „Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy”, „Ruszaj na Kociewie Świeckie”, „Ruszaj w drogę do Krainy Zalewu Wiślanego”, „Ruszaj w Bieszczady” i „Ruszaj na Mazury”. Przewodniki można kupić na spotkaniach z czytelnikami i wysyłkowo w sklepie Fundacji Ruszaj w Drogę! www.sklep.ruszajwdroge.pl