Poniedziałek, 15 sierpnia 2022. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Wręczono nagrody dla finalistów i laureatów konkursów

2022-06-27 14:11:45 (ost. akt: 2022-06-27 15:04:36)

W poniedziałek 27 czerwca br, w Sali Posiedzeń Urzędu Miasta Malborka odbyła się uroczystość, podczas której burmistrz Marek Charzewski oraz Przewodniczący Rady Miasta Malborka Paweł Dziwosz wręczyli nagrody dla najlepszych uczniów szkół podstawowych - finalistów i laureatów konkursów przedmiotowych i pozaprzedmiotowych.

LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH I POZAPRZEDMIOTOWYCH 2021/2022

Szkoła Podstawowa nr 8
1. Zuzanna Kruzińska
- laureatka III Pomorskiego Turnieju Wiedzy o Prawie

Szkoła Podstawowa nr 9
1. Adrianna Kratewicz
- laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Plastycznego "PRL i częściowo wolne wybory w oczach uczniów"
2. Jakub Okulus
- laureat Wojewódzkiego Konkursu z Geografii dla uczniów klas IV - VIII szkół podstawowych Województwa Pomorskiego
3. Alicja Stachurska
- laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki dla uczniów klas IV - VIII szkół podstawowych Województwa Pomorskiego,
- finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Geografii dla uczniów klas IV - VIII szkół podstawowych Województwa Pomorskiego,
- finalistka z wyróżnieniem etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej z Fizyki dla uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej w ramach projektu ""Zdolni z Pomorza"",
- finalistka etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej z Chemii i z kompetencji społecznych dla uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej w ramach projektu ""Zdolni z Pomorza"

Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa

1. Maria Piątek
- laureatka Wielkiego Maratonu Czytelniczego
2. Arkadiusz Wirkus
- laureat Wielkiego Maratonu Czytelniczego, finalista IV Wojewódzkiego Konkursu Miłośników Narnii "Przez starą szafę"

FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH I POZAPRZEDMIOTOWYCH 2021/2022
Szkoła Podstawowa nr 1

1. Maciej Chojniak
- finalista Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Drużynowym Chłopców
2. Stanisław Pozorski
- finalista Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Drużynowym Chłopców

Szkoła Podstawowa nr 2

1. Julia Promińska - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów klas IV-VIII,
- finalistka etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligii Zadaniowej z chemii uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej,
- finalistka etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligii Zadaniowej z fizyki uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej"

Szkoła Podstawowa nr 3

1. Aleksander Barnaś
- III miejsce w XIV Pomorskiej Olimpiadzie Lekkoatletycznej Dysk Pomorski 2022
2. Aleksandra Lahutta
- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów klas IV-VIII
3. Lena Piskozub
- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów klas IV-VIII

Szkoła Podstawowa nr 5

1. Maja Kędroń - finalistka etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej z fizyki dla uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej w roku szkolnym 2021/2022

Szkoła Podstawowa nr 6

1. Julia Gałązka
- I miejsce w XXIII Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Finał Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Szachach Drużynowych, I miejsce w I Pomorskiej Lidze Szachowej Szkół Podstawowych
2. Kosma Magiera
- I miejsce w XXIII Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Finał Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Szachach Drużynowych
3. Kacper Przywarski
- I miejsce w XXIII Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Finał Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Szachach Drużynowych
4. Patrycja Szklarczyk
- I miejsce w XXIII Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Finał Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Szachach Drużynowych, I miejsce w kategorii dziewcząt w I Pomorskiej Lidze Szachowej Szkół Podstawowych

Szkoła Podstawowa nr 8

1. Hanna Cielas
- finalistka Pomorskiej Ligii Zadaniowej z przedmiotów rozwijających kompetencje społeczne w ramach projektu Zdolni z Pomorza – etap wojewódzki
2. Zofia Górna
- finalistka Pomorskiej Ligii Zadaniowej z Fizyki w ramach projektu Zdolni z Pomorza - etap wojewódzki
3. Hanna Jurewicz
- finalistka Pomorskiej Ligii Zadaniowej z Fizyki w ramach projektu Zdolni z Pomorza – etap wojewódzki
4. Lena Kaczyńska
- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historyczno – Plastycznego „PRL i częściowo wolne wybory w oczach uczniów”
5. Robert Łagidze
- finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2021/2022 etap wojewódzki
6. Marcin Malinowski
- finalista Pomorskiej Ligii Zadaniowej z biologii w ramach projektu Zdolni z Pomorza – etap wojewódzki
7. Jadwiga Żądłowska
- finalistka Pomorskiej Ligii Zadaniowej z przedmiotów rozwijających kompetencje społeczne w ramach projektu Zdolni z Pomorza – etap wojewódzki
8. Aleksander Żołędziewski
- finalista Pomorskiej Ligii Zadaniowej z Fizyki w ramach projektu Zdolni z Pomorza – etap wojewódzki

Szkoła Podstawowa nr 9
1. Łucja Czapp
- finalistka Wojewódzko-Metropolitarnego Konkursu Biblijnego im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda "Ewangelia wg Św. Łukasza " w kategorii szkół podstawowych klasy VI – VIII
2. Wojciech Urban
- finalista Wojewódzko-Metropolitarnego Konkursu Biblijnego im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda "Ewangelia wg Św. Łukasza " w kategorii szkół podstawowych klasy VI – VIII

Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa

1. Hanna Keńska
- finalistka Wielkiego Maratonu Czytelniczego
2. Hubert Kita
- finalistka Wielkiego Maratonu Czytelniczego
3. Michał Wałachowski
- finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Chemicznej, finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego