Sobota, 20 lipca 2024. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Wypełnij ankietę - Strategia Rozwoju Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Malbork-Sztum 2030+

2022-06-13 14:28:40 (ost. akt: 2022-07-13 13:02:24)

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, iż w związku z rozpoczęciem prac nad opracowaniem Strategii Rozwoju Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Malbork-Sztum 2030+, rozpoczynamy proces konsultacji społecznych. Celem konsultacji jest zebranie Państwa opinii i uwag na temat obecnej kondycji naszego subregionu, jak i pomysłów oraz rekomendacji dotyczących przyszłych planów i działań.

Strategia to ważny dokument pozwalający na optymalne zaplanowanie kierunków lokalnego rozwoju społeczno-gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem przyszłych zintegrowanych inwestycji oraz źródeł ich finansowania.

Aby przygotowywany dokument odpowiadał na potrzeby mieszkańców, a wynikające z niego działania i projekty mogły zostać przeprowadzone w sposób efektywny, niezbędna jest dla nas Państwa opinia.

Zachęcamy Państwa do włączenia się do tego procesu poprzez wypełnienie ankiety w wersji elektronicznej, która znajduje się TUTAJ. Ankietę w wersji elektronicznej mogą Państwo wypełnić do dnia 10 lipca 2022 roku.

Ankietę w wersji PDF mogą Państwo pobrać TUTAJ.

Do dnia 22 lipca 2022 roku, wypełnione ankiety mogą Państwo przesłać pocztą elektroniczną na adres: mof@um.malbork.pl, drogą pocztową na adres: Urząd Miasta Malborka, ul. Plac Słowiański 5, 82-200 Malbork lub złożyć osobiście w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta w Malborku.