środa, 29 marca 2023. Imieniny Marka, Wiktoryny, Zenona

I gala sportów walki PAK MAL MMA CUP

2022-05-23 08:08:42 (ost. akt: 2022-05-23 08:23:29)

W sobotę 21maja, w Malborku na terenie siłowni PAK MAL odbyła się pierwsza gala sportów walki PAK MAL MMA CUP. Zawodnicy rywalizowali w profesjonalnym oktagonie o wymiarach 5x5.

Sędzią głównym zawodów był Rafał Urbański z Tczewa, sędziami punktowymi zaś Denis Skoczek z Malborka oraz Adrianna Kreft z Tczewa. Organizatorem zawodów był Marcin Wiśniewski z Castrum Malbork MMA.
Pomyślnie weryfikację przeszło 23 zawodników z Malborka, Tczewa i Starogardu Gdańskiego. Zawodnicy byli podzieleni na kilka kategori wg. wieku, poziomu sportowego oraz wagi.

Castrum Malbork MMA, pragnie podziękować zawodnikom z Castrum Malbork MMA, MMA Team Tczew oraz MMA Starogard Gdański za zaangażowanie i świetne widowisko sportowe oraz kibicom za głośny doping. Klub pragnie również podziękować wszystkim sędziom którzy oceniali zawodników, a przede wszystkim Panu Stanisławowi Wanisiewiczowi głosicielowi siłowni, który nieodpłatnie udostępnił swój obiekt wraz z klatka do walki na zawody!
Wkrótce kolejna gala.

Castrum Malbork MMA, to spadkobierca klubu K1 Team Malbork, Sekcja powstała w czerwcu 2021. Zawodnicy trenują w siłowni PAK MAL, znajdującym się na ulicy Daleka 117 w Malborku, w każdy poniedziałek 18.30, czwartek 17.00 oraz soboty 12.00. Zawodnicy do dyspozycji poza matą i profesjonalnym oktagonem mają również siłownię z najnowocześniejszym sprzętem, gdzie mogą przygotowywać się motorycznie pod okiem trenera Denisa Skoczka. Zajęcia grupowe MMA prowadzą trener Rafał Urbański, lider klubu MMA Team Tczew, którego zawodnicy startują na takich galach jak KSW, Babilon czy FEN oraz Marcin Wiśniewski lider Castrum Malbork MMA.