Wtorek, 6 czerwca 2023. Imieniny Laury, Laurentego, Nory

III miejsce dla piłkarzy z ZSP nr 4 na „Licealiadzie” w Lęborku

2022-04-29 06:47:33 (ost. akt: 2022-04-29 07:13:00)

Finał Wojewódzkiej XXII "LICEALIADY" w Lęborku okazał się być bardzo udany dla drużyny Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych nr 4, która zajęła III miejsce. Po trudnych eliminacjach w grupie przegrała z II LO Starogard Gdański 0-5, natomiast w drugim meczu pokonała 1-0 XXI LO w Gdańsku.

W małych finale nasi piłkarze wygrali z VII Liceum Sportowym w Gdyni 9-0.

- Puchary i medale wręczała Pani Starosta Powiatu Lęborskiego pani Alicja Zajączkowska, która stwierdziła, że malborskie drużyny dziewcząt i chłopców jako jedyne w województwie pomorskim w tym roku stanęły na podium tych rozgrywek. Chciałbym bardzo gorąco pogratulować wszystkim zawodnikom, szczególnie tym, którzy kończą naukę i szkolenie w naszej szkole, za dzisiejszą grę a trenerom współpracującym za ich przygotowanie do tego turnieju – mówi Henryk, koordynator klas sportowych.

Skład drużyny: Kamiński Karol, Balcerowski Szymon, Dąbrowski Bartosz, Cezary Grala, Filip Gucwa Filip Jażwiński, Kajko Dominik, Nędza Konrad, Rabenda Mateusz, Rajkowski Ksawier, Sablewski Maciej, Wojtkowski Patryk, Mateusz Sarnowski, Jędrzejewski Jakub.

informacja i zdjęcia przekazane przez Hentryka Pawłowskiego, koordynatora klas sportowych