środa, 24 lipca 2024. Imieniny Kingi, Krystyna, Michaliny

Zwycięstwo dziewcząt z ZSP4 Malbork w Druzynowych Biegach Przełajowych

2022-04-07 11:28:34 (ost. akt: 2022-04-07 11:28:39)

W dniu 6 kwietnia na polanie w Parku Miejskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych. W zawodach, będących eliminacjami do Finałów Wojewódzkich, dziewczęta z ZSP nr 4 w Malborku nie dały szans innym zespołom, wygrywając rywalizację zarówno drużynową ale także zajmując dwa pierwsze miejsca na podium.

Pierwsza na mecie zameldowała się Sara Podsiadło, tuż za nią uplasowała się Julia Sitarz. Dziewczęta w składzie; Sara Podsiadło, Julia Sitarz, Dominika Murawska, Oliwia Barecka, Oliwia Dądolewska, Nadia Klimaszewska oraz Paulina Justa występowały pod opieką Iwony Ciecholewskiej.

Sukcesu koleżanek nie udało się powielić chłopcom ZSP 4, którzy musieli zadowolić się drugim miejscem ustępując reprezentantom II LO w Malborku. Drużyną chłopców opiekowali się Karol Pikała i Mariusz Świst, a zawodnicy występowali w składzie; Preuess Artur, Streich Piotr, Kaiko Dominik, Ruść Mariusz, Klein Igor, Chebotaiev Misza i Szymczak Oskar.

Finały Wojewódzkie w Drużynowych Biegach Przełajowych, w których udział wezmą dziewczęta z ZSP 4 Malbork, odbędą się 12 kwietnia w Człuchowie, a zwyciężczyniami powiatowymi opiekować się na nich będzie Dorota Grzywacka.