środa, 6 grudnia 2023. Imieniny Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Miasto Malbork nagrodzone w konkursie Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej

2022-04-07 11:21:26 (ost. akt: 2022-04-07 11:49:32)
jesienna panorama zamku od strony Nogatu

jesienna panorama zamku od strony Nogatu

Miasto Malbork znalazło się w gronie 4 laureatów i tym samym otrzymało dofinansowanie w kwocie 10 000 złotych na realizację kampanii promocyjnej pt. „Ruszaj w drogę na Malbork i Powiśle”.

Kampania będzie dotyczyła promocji oferty pobytowej dla turystów na Powiślu przedstawionej w nowym przewodniku turystycznym „Ruszaj w drogę na Powiśle. Zwiedzaj Malbork, Sztum, Kwidzyn”. Dzięki merytorycznemu wsparciu partnerów, w ramach kampanii na blogu Ruszaj w drogę! pojawią się artykuły promocyjne, podcast, relacje filmowe i fotograficzne, a także artykuły sponsorowane w portalach regionalnych w Bydgoszczy i Toruniu, kampania Facebook Ads. Wszystkie działania będą realizowane w miesiącach maj- sierpień 2022 r.

Konkurs na wsparcie działań promocyjnych przeprowadzany jest w zakresie dofinansowania inicjatyw promocyjnych, realizowanych przez członków PROT w mediach (Internet/TV/radio/prasa). Pozyskane środki mają przyczynić się do zwiększenia zasięgów akcji marketingowych, jakie podejmują poszczególni partnerzy. Regulamin konkursu zakłada, że działanie ma być realizowane w partnerstwie z innymi instytucjami przy wykorzystaniu dostępnych na rynku narzędzi. Kampania realizowana przez miasto Malbork odbywać się będzie w partnerstwie Urzędu Miasta Kwidzyn, Sztumskiego Centrum Kultury, Fundacji Ruszaj w Drogę! oraz PTTK Oddział Przewodnicki im. Stefana Dubyny w Malborku

Przekazane środki przyczynią się do popularyzacji turystycznej oferty Malborka, subregionu Powiśla i Doliny Dolnej Wisły.