Czwartek, 25 kwietnia 2024. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Mad In Poland i Ave w ramach cyklu Rebeliancki Dil

2017-03-14 10:44:00 (ost. akt: 2017-03-14 10:52:45)

W najbliższą sobotę 18.03.2017 o godzinie 20.00,w klubie Alternatywa wystąpią dwie formacje. Lokalny znakomity Mad In Poland oraz rewelacyjna formacja, która zaszczyci Malbork przyjeżdżając do nas z Inowrocławia - grupa AVE.

MAD in Poland to nowy projekt muzyków związanych od dawna z pomorską sceną muzyczną. Muzyka zespołu oscyluje wokół rocka i grunge'u, lecz w nieco nowocześniejszym, odświeżonym wydaniu. Cechą charakterystyczną zespołu jest szorstkie brzmienie warstwy instrumentalnej wyraźnie kontrastującej z wysokim głosem wokalisty.
muzycy: Craig Coppock - vocals, guitars
Błażej Kucman - guitars
Piotr Orłowski - bass
Tomasz Boćkowski - drums

Formacja AVE powstała na początku 2015r. Zespół gra wyłącznie autorskie kompozycje w rodzimym języku. 30 września ukazał się debiutancki album AVE.

skład zespołu:
wokal - Mariusz Michałowski
gitara - Robert Sadowski
gitara - Maciej Zamczała
gitara basowa - Krzysztof Kosiński
perkusja -Mateusz Senderowski.

Rebeliancki Dil: to inicjatywa ,mająca na celu propagowanie grup lokalnych w rejonach gdzie mało kto o nich słyszał.Możemy narzekać że nasza scena upada i zespoły lokalne pozbawione są możliwości rozwinięcia skrzydeł poza swoją miejscowością,albo możemy to zmienić wspólnie,ruszając się sprzed telewizora,odrywając od komputera i przyjść na koncert który nie dość że jest obstawiony bardzo dobrymi zespołami,to jeszcze tani. Tak naprawdę scenę muzyczną budujecie Wy przychodząc na koncerty,kupując płyty,poznawać nową,młodą muzykę.Rock Rebelia będzie działać wspólnie z tą ideą do której mamy nadzieję przyłączycie wspólnie z nami.

informacje: Patryk Wiatr