środa, 22 maja 2024. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Sukces jest (z) kobietą - relacja ze spotkania z okazji Dnia Kobiet

2017-03-14 09:50:52 (ost. akt: 2017-03-14 09:56:10)

Autor zdjęcia: Bartosz Busz

W sobotę, 11 marca br., Malborskie Stowarzyszenie OŚ zaprosiło mieszkanki Malborka na wyjątkowy wieczór z okazji Dnia Kobiet. Było ciekawie i niezwykle inspirująco.

Panie zostały przywitane występem artystycznym uczniów Studia Edukacji Muzycznej „Nutka”. Następnie życzenia od męskiej części społeczności Malborka złożył burmistrz pan Marek Charzewski, obdarowując panie czekoladami.

Tematem przewodnim spotkania był sukces, a opowiadały o nim kobiety: psycholog Urszula Mela oraz Iwona Dąbrowska-Cieślik, trener umiejętności społecznych i coach. Na spotkaniu obecna była ponadto pani pilot por. Katarzyna Tomiak-Siemieniewicz, która mówiła o swojej pracy.

Nie zabrakło również bardzo ważnych elementów, bez których ciężko do sukcesu dążyć, a także bez których trudno byłoby się nim cieszyć, a więc kondycja fizyczna, sprawność, zdrowie. Te tematy poruszyły dietetyk Anna Błaszak, trenerka Anna Kosińska i Julianna Kowalczyk - prezes malborskich Amazonek. Na zakończenie część pań skorzystała z przygotowanych dla nich warsztatów.

- Dziękujemy firmie Edmar za pyszny poczęstunek. Specjalne podziękowania kierujemy do Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji oraz do pracowników Szkoły Łacińskiej, którzy jak zawsze okazali nam ogromną serdeczność i pomoc.
Dziękujemy również Marcie Szewczyk, która poprowadziła spotkanie
- dziękują organizatorzy.

Projekt został dofinansowany z budżetu miasta Malborka.

informacja: Malborskie Stowarzyszenie OŚ
zdjęcia: Bartosz Busz